Wiadomości z Chorzowa

Spokojnie na stadionie chorzowskiego ruchu

 • Dodano: 2022-05-27 09:30

Na Stadionie przy ul. Cichej rozegrany został mecz barażowy pomiędzy drużynami Ruch Chorzów i Radunia Stężyca. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz mieszkańców miasta. Imprezę zabezpieczali policjanci z Komendy Miejskiej w Chorzowie, oraz katowickiego oddziału prewencji. Podczas wydarzenia nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów.

Ruch Chorzów zmierzył się z zawodnikami Radunia Stężyca

W środę na stadionie przy ulicy Cichej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Ruch-em Chorzów i Radunia Stężyca. Na trybunach zasiadło prawie 7 tysięcy kibiców drużyny miejscowej. Bezpieczeństwa mieszkańców pilnowali policjanci z katowickiego oddziału prewencji oraz z chorzowskiej komendy miejskiej. Mundurowi z prewencji oraz kryminalni byli obecni w rejonie sportowego obiektu, oraz na terenie miasta. Policjanci dbali, aby każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

W trakcie działań mundurowi nie odnotowali poważnych incydentów zakłócających po­rządek. Jednakże nie wszyscy kibice potrafili się zachować. Policjanci nałożyli łącznie 20 mandatów karnych. W policyjnej akcji związanej z zabezpieczeniem meczu uczestniczyło ponad 150 policjantów.

Komentarze (4)    dodaj »

 • FAKT

  KOTALA - ZA STADION NASTEPNEJ KADENCJI NIE BEDZIE ZLODZIEJU Z PO

 • Hrabia

  Co za dzban

 • K.E.N.

  Z każdą burdą i każdym kolejnym haniebnym napisem na murze wasz stadion oddala się od przebudowy. Chorzów to 108 tyś mieszkańców. Z czego 2 tyś to bydło z ruchu. By zapełnić połowę stadionu zwozicie swołocz z Piekar, Świętochłowic, Jaworzna czy nawet Łodzi. Jesteście marginesem. Co jakiś czas podziwiamy z UM patologie kupującą bilety za przysłowiową złotówkę w sklepie dla naiwniaków. Widok to piękny. Niczym kolejka po zupę w zakładzie karnym.

 • Ii

  Z tymi R-kami na ścianach trochę się uspokoiło. Pewnie te małolaty siedzą w pace bo na ludzi raczej nie wyszli. Co do nowego stadionu to według mnie powinien powstać. Takie miasto z piłkarskimi tradycjami na to zasługuje. Chuligani to osobny problem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również