Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Spokojnie w miniony weekend na Cichej

  • Dodano: 2019-04-09 08:00, aktualizacja: 2019-04-09 08:13

W sobotę na Stadionie przy ul. Cichej rozegrany został mecz pomiędzy drużynami Ruch Chorzów i Stal Stalowa Wola.

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz mieszkańców miasta. Imprezę zabezpieczali policjanci z Komendy Miejskiej w Chorzowie i katowickiego i bielskiego oddziału prewencji.

Podczas wydarzenia nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów

W sobotę na stadionie przy ulicy Cichej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Ruchem Chorzów i Stalom Stalowa Wola. Na trybunach zasiadło prawie 5 tysięcy kibiców drużyny miejscowej i 450 kibiców drużyny gości.

Bezpieczeństwa mieszkańców pilnowali policjanci z katowickiego i bielskiego oddziału prewencji oraz z chorzowskiej komendy miejskiej. Mundurowi z prewencji oraz kryminalni byli obecni w rejonie sportowego obiektu oraz na terenie miasta. Policjanci dbali, aby każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. W trakcie działań mundurowi nie odnotowali poważnych incydentów zakłócających po­rządek. Jednakże nie wszyscy kibice potrafili się zachować. 4 z nich, za popełnione wykroczenia zostało ukaranych mandatami, a 7 zostało zatrzymanych za naruszenie przepisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W policyjnej akcji związanej z zabezpieczeniem meczu uczestniczyło blisko 200 policjantów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.