Wiadomości z Chorzowa

Społeczna Szkoła Podstawowa w Chorzowie promuje aktywność fizyczną

 • Dodano: 2024-06-12 09:45

Wczoraj rano Prezydent Chorzowa, Szymon Michałek, miał przyjemność gościć w Społecznej Szkole Podstawowej w Chorzowie, gdzie odbywał się Dzień Sportu. Wizyta Prezydenta stała się wyjątkowym elementem tego radosnego wydarzenia, które miało na celu propagowanie aktywności fizycznej wśród uczniów i integrację całej społeczności szkolnej.

Sport to zdrowie!

Prezydent Michałek, wraz z dyrekcją szkoły, zwiedził cały budynek placówki.  Dzień Sportu obfitował w liczne atrakcje, takie jak gry zespołowe, zawody lekkoatletyczne i pokazy taneczne. Uczniowie z zaangażowaniem i radością brali udział w zmaganiach sportowych, dopingując się nawzajem i kibicując swoim drużynom. Atmosfera na boisku była pełna pozytywnej energii i zdrowej rywalizacji

Włodarz miasta  podkreślił wagę takich inicjatyw jak Dzień Sportu, które są kluczowe dla kształtowania zdrowych nawyków u dzieci od najmłodszych lat. Regularna aktywność fizyczna nie tylko wpływa na ich kondycję i sprawność fizyczną, ale również uczy dyscypliny, współpracy i zdrowego podejścia do życia.

Społeczna Szkoła Podstawowa w Chorzowie promuje aktywność fizyczną

Komentarze (4)    dodaj »

 • Tadek z Cwajki

  Michałek głosowałem na Ciebie żebyś coś zmienił w Chorzowie, a Ty biegasz po mieście z telefonem. Nie obchodzi mnie, że jesteś ledwo miesiąc. Obiecywałeś, że od pierwszego dnia zajmujesz się pracą. To gdzie ta praca?? Byłeś u chłopa co miał urodziny, zrobiłeś sobie kilka zdjęć i zrobiłeś fetę dla strażaków. Akurat strażaków cenie bo to super jednostka PSP. No i???? Co dalej???? Kolejne zdjęcia sobie będziesz robić???? Przyjedź na Krzyżowa zobacz jak się ludzie ,,załatwiają,, na korytarzach panie manager.

 • Biadacz

  Dobre, krótkie podsumowanie! Ludzie dali się nabrać! Teraz zobaczą dla kogo Chorzów będzie szczęśliwy! Dla swoich ;)

 • Eryk

  Te selfiaki Michałka zaczynają być parodią tej prezydentury. Oczywiście toalet dalej nie ma. Miasto rozkopane. Zamknięte dojazdy do centrum. Brud na ulicach. ITD...Ino Ruch kurna...

 • Brak słów

  Rodzice chyba nie są zachwyceni wykorzystywaniem wizerunku dzieci dla celów propagandowych prezydenta!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również