Wiadomości z Chorzowa

Stadion Śląski znów stolicą ciężkiego grania! Rammstein w Kotle Czarownic w 2023 roku

  • Dodano: 2022-09-01 16:15

Fani industrial metalu powinni zabezpieczyć odpowiednią sumę na zakup biletów. Stadion Śląski właśnie ogłosił, że pod koniec lipca przyszłego roku w Kotle Czarownic będzie ogień, hałas i dym! Do Polski przyjeżdża Rammstein!

Po czterech latach przerwy – gdyż niemiecka grupa zagrała na Śląskim w lipcu 2019 roku – Rammstein wraca do Kotła Czarownic. To pewne, że fanów czekają ponad dwie godziny mocnego metalowego grania, dymu i pokazów pirotechniki. Z tego słynie bowiem zespół pod przewodnictwem Tilla Lindemanna.

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci! O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung) – w ten sposób do udziału w koncercie zachęcają władze Stadionu Śląskiego.

Rammstein zagra na Śląskim. Koncert jest częścią trasy po Europie

Na zapowiadanej na wiosnę i lato 2023 roku europejskiej trasie Rammstein znalazły się oprócz Stadionu Śląskiego w Chorzowie takie miasta jak Helsinki (Olympiastadion), Monachium i Berlin (Olympiastadion), Berno (Stadion Wankdorf), Lizbona (EstĄdio Da Luz), Madryt (Estadio Cívitas Metropolitano), Groningen (Stadspark), Budapeszt (PuskĄs Aréna), Paryż (Stade de France) czy Wiedeń (Ernst-Happel-Stadion).

W Kotle Czarownic Rammstein zagra dokładnie 30 lipca 2023 roku i będzie to przedostatni koncert – grupa zakończy trasę po Europie w Brukseli.

Sprzedaż biletów od 8 września. Wcześniej kupią je członkowie fanklubu

Podobnie do wielu znanych grup rockowych Rammstein przy zakupie biletów daje pierwszeństwo swoim najwierniejszym fanom należącym do Rammstein LIFAD, czyli oficjalnego fanklubu. Przedsprzedaż została zaplanowana dwa dni: 6-7 września od 10.00 do 10.00. Każdy członek fanklubu ma prawo do kupienia maksymalnie dwóch wejściówek w tym czasie.

Istnieje tylko ograniczona alokacja dla LIFAD w każdym mieście, zatem nie możemy zagwarantować, że każdy członek otrzyma bilety w przedsprzedaży – wyjaśniają organizatorzy występu Rammstein, agencja Live Nation.

Regularna sprzedaż biletów na koncert Rammstein na Stadionie Śląskim ruszy 8 września o godzinie 10.00.

Bilety na koncert w Polsce są personalizowane, co oznacza, że każdy bilet jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. Jeden klient będzie mógł nabyć maksymalnie cztery bilety na koncert w regularnej sprzedaży. W ten sposób niemożliwy będzie zakup biletu od „konika” (gdyż jest nieważny).

Ta szczególna i świadoma regulacja przedsprzedaży ma dać jak największej liczbie widzów szansę na zakup biletów po uczciwych i niewygórowanych cenach – wyjaśnia agencja koncertowa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również