Wiadomości z Chorzowa

Starochorzowski Dom Kultury zaprasza na seans filmu "Chłopiec z Burzy"

  • Dodano: 2020-09-22 14:00

Starochorzowski Dom Kultury zaprasza na pierwszy seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Ekologicznego. Po filmie będzie można podzielić się przemyśleniami związanymi z przyrodą i jej wpływem na ludzi.

Kilka słów o fabule

Mały Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z pelikanem zwanym Panem Percivalem. Wspólne zabawy, mozolna nauka latania, walka z kłusownikami zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem i jego ptasim przyjacielem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży.

Po wielu latach Michael – już jako zamożny biznesmen – powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań, rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać dorastającej dziewczynie.

ZOBACZ ZWIASTUN

Seans odbędzie się w sobotę, 26 września o godzinie 11:00. Bilety na wydarzenie w cenie 8 złotych. Kontakt: Piotr Szromek, tel. 32 247 39 58; frajda@chck.pl

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem oświadczenia, które można znaleźć na stronie Starochorzowskiego Domu Kultury.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.