Wiadomości z Chorzowa

Szczęśliwy finał poszukiwań 39-latka, który oddalił się z szpitalnej izby przyjęć

  • Dodano: 2020-06-08 08:15, aktualizacja: 2020-06-08 06:39

Chorzowscy policjanci wspierani przez kolegów z katowickiego oddziału prewencji prowadzili wczoraj poszukiwania zaginionego 39-letniego mieszkańca Chorzowa.

Jak wynikało ze zgłoszenia lekarza chorzowskiego szpitala, życie mężczyzny mogło być zagrożone. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mundurowych już po czterech godzinach mężczyzna został odnaleziony.


W miniony czwartek kilka minut po 16 dyżurny chorzowskiej komendy otrzymał informację od lekarza ze szpitala miejskiego, że z izby przyjęć oddalił się pacjent. Informacja natychmiast trafiła do wszystkich patroli w mieście. Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie nadkom. Grzegorz Kasprzyk ogłosił alarm dla jednostki i osobiście koordynował wszelkie podejmowane działania. Liczyła się każda sekunda, gdyż jak wynikało z relacji zgłaszającego, życie 39-latka mogło być zagrożone. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mundurowych nieco po ponad 4 godzinach zaginionego odnaleźli dzielnicowi z chorzowskiej dwójki. Na miejsce natychmiast skierowana została załoga pogotowia ratunkowego, która się nim zaopiekowała.  

Komentarze (1)    dodaj »

  • Pokka

    No nie wierze! Okolo dwoch lat temu, bylam tam z mezem, bo poczul bol w klatce piersiowej z uciskiem, wymioty. Maz jest po wszczepieniu kardiowertera, bylo to zglaszane, czekalismy tam 3 godziny zadnego zaintereswania ze strony sluzby zdrowia. Wkoncu mu przeszlo wyszlismy stamtad, co nie popieram, ze bylo to w porzadku. Ale jestem w Szoku, bo jego nikt nie szukal. Co potem sie okazalo, ze mial Arytmie, a w przypadku takim tez jest grozne. Szok, ale mysle, ze to Szpital sie poprawil w dobie Epidemii. Brawo, ale super podejscie mogloby byc dka kazdego pacjenta

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również