Wiadomości z Chorzowa

Totolotek z nowym właścicielem i w nowej odsłonie

  • Dodano: 2019-08-17 08:15, aktualizacja: 2019-08-21 08:30

Nowe logo to dopiero początek. Spore zmiany w Totolotku.

Od dłuższego już czasu było wiadomo, że znaną i popularną w Polsce markę bukmacherską Totolotek przejmie niemiecka grupa Gauselmann. Można było się spodziewać, że nowy właściciel, który jest potentatem na europejskim rynku gier i zakładów wzajemnych, zechce wprowadzić nowoczesne rozwiązania. Zapowiadane zmiany powoli stają się faktem. 

Nowe otwarcie, nowe logo

Pierwsze oznaki metamorfozy gracze dostrzegli już jakiś czas temu w zmodyfikowanej identyfikacji wizualnej bukmachera. Jak będzie prezentowało się nowe logo Totolotka można było zobaczyć już w czerwcu. W nowej wersji logotypu zapis nazwy Totolotek rozpoczyna się od wielkiej litery, a nie tak jak było to w przeszłości, gdy jej całość składała się wyłącznie z małych liter. Zniknęła również charakterystyczna „łezka” przebiegająca pod częścią wyrazu, która w zależności od wersji kolorystycznej miała barwę pomarańczową lub czarną. Pod samą nazwą bukmachera pojawił się również dopisek BUKMACHER. Symbolem grupy Gauselmann jest rozpoznawalne na całym świecie uśmiechnięte słońce. Dlatego i ten element znalazł się po lewej stronie nowego logo firmy Totolotek. Całość została zapisana nowym fontem. Teoretycznie nie są to duże i znaczące zmiany, ale w praktyce wnoszą do identyfikacji marki bardzo wiele. Przede wszystkim logo upodobnione zostało do logotypów innych marek, które także należą do grupy Gauselmann, np. Xtip Sportwetten. Dzięki temu upodobnieniu użytkownik jest w stanie w jednej chwili rozpoznać bukmacherów należących do tego samego właściciela. Nowe logo było oczywiście tylko symbolicznym początkiem zmian, które wprowadza niemiecki właściciel.

Nowa strona internetowa

Dotychczasowi użytkownicy z pewnością przeżyli duże zaskoczenie, gdy w lipcu ich oczom ukazała się zupełnie nowa strona internetowa, za pośrednictwem której bukmacher Totolotek przyjmuje zakłady. Co prawda adres strony pozostał ten sam, ale to w zasadzie jedyna rzecz która nie uległa zmianie. Nowy serwis internetowy Totolotka ma nowoczesny i świeży wygląd. Na stronie można łatwo wyszukiwać zakłady dzięki dopracowanemu systemowi nawigacji. Totolotek planuje udostępniać miesięcznie aż 40 tys. zdarzeń, które można będzie obstawiać na żywo. 

Punkty naziemne również przechodzą zmiany

Warto przypomnieć, że Totolotek jest bukmacherem posiadającym liczne punkty naziemne w całej Polsce. Sieć punktów naziemnych tego bukmachera jest jedną z najliczniejszych w branży. Przedstawiciele firmy zapowiadają wielkie zmiany w lokalach. Korzystający z nich gracze mogą spodziewać się nowego wystroju. Punkty oprócz remontu mają zyskać także całkiem nowe wyposażenie oraz szereg udogodnień. Na pierwszy plan wysuwają się tu nowoczesne terminale bukmacherskie, oferujące wiele niedostępnych dotychczas funkcjonalności. Jak wyglądać będą odmienione punkty Totolotka można zobaczyć tutaj.

Niemieccy właściciele Totolotka, podobnie jak zrobili to niedawno włodarze największego polskiego legalnego bukmachera STS, zamierzają otwierać także tzw. lokale premium. Naziemne punkty o podwyższonym standardzie mają oferować jeszcze bardziej komfortowe warunki oraz duże ekrany pozwalające graczom śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe. Takich miejsc w najbliższym czasie ma powstać wiele w całym kraju.  

Adam Lamentowicz, prezes Totolotka twierdzi, że działania bukmachera to bezprecedensowa skala operacji na polskim rynku zakładów wzajemnych. Tę możliwość zapewnia doświadczony inwestor, który posiada nowoczesną technologię oraz wiarę w rozwój firmy na polu wirtualnym i stacjonarnym.

To dla marki Totolotek i każdego jej pracownika z osobna wielkie wyzwanie, którego finalnym celem minimum jest umocnienie się na podium największych marek bukmacherskich w kraju. - dodaje Lamentowicz.

W Totolotku rozpoczął się właśnie proces zmian, który potrwa przynajmniej do wiosny 2020 roku. Obejmuje on odpowiednie przygotowanie wszystkich punktów naziemnych, wdrożenie zmian w systemach oraz przedstawienie nowych promocji i usług. Według planów sam system ma być znacznie sprawniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Całość w dużym stopniu będzie zorientowana na wygodę korzystania z zakładów w wersji mobilnej i oferty na żywo.
Totolotek to firma posiadająca zezwolenie Ministra Finansów na działalność w Polsce. Korzystanie z usług firm, którym zezwolenie takie nie zostało wydane jest zabronione. Gracz obstawiający u nielegalnego bukmachera naraża się na wysokie kary finansowe.

Zakłady mogą uzależniać. Hazard tylko dla pełnoletnich. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.