Wiadomości z Chorzowa

TOZ Chorzów: Karma dla psich seniorów i alergików potrzebna od zaraz

  • Dodano: 2020-02-06 12:30

Jak wiadomo okres jesienno-zimowy to trudny moment dla bezbronnych zwierząt. Wiele z nich potrzebuje wsparcia człowieka. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie cały czas ma otwarte drzwi dla darczyńców. Tym razem schronisko potrzebuje specjalnej karmy dla psich seniorów i alergików.

- Kochani, w imieniu Jacusia zwracamy się do Was z prośbą o weterynaryjną karmę dla seniorów. Staruszków w naszym schronisku przybywa, dlatego karma takiego rodzaju baaardzo nam się przyda. Będziemy wdzięczni także za karmę dla psich alergików. Napełnijmy puste miseczki i brzuszki naszych podopiecznych - czytamy na stronie schroniska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie znajduje się przy ul. Opolskiej 36. Tam można przynosić karmy i inne dary.

Godziny otwarcia:

  • w tygodniu 10-16
  • w weekendy 10-14

tel. 32 249 84 52

Czworonożnych podopiecznych schroniska można wesprzeć również poprzez wpłaty na konto.

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie
  • konto bankowe: PKO BP O/Chorzów 90 1020 2368 0000 2202 0022 8247

Chorzowskie schronisko powstało w 1976 roku

Schronisko w Chorzowie prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Chorzów i zajmuje się zarówno przyjmowaniem zgłoszeń o okrutnym traktowaniu zwierząt, jak i problemem ich bezdomności. TOZ ma status pożytku publicznego. Wśród zadań oddziału chorzowskiego TOZ-u należałoby wymienić przede wszystkim: prowadzenie schroniska, interwencje we współpracy z organami prawa, inspektorat, organizowanie pogawędek w szkołach i przedszkolach, sprawdzanie warunków bytowania zwierząt, które zostały zabrane z naszego schroniska, niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.