Tragiczne odkrycie w Chorzowie. Około godziny 8:00 służby ratunkowe zostały wezwane na ul. Stacyjną, gdzie jeden z przechodniów zauważył coś niepokojącego.
Tragiczne odkrycie w Chorzowie
Zgłoszenie, które wpłynęło do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, dotyczyło obiektu pływającego w zbiorniku wodnym Glinianka. Początkowo przypominał on duży konar, jednak istniało podejrzenie, że mogą to być zwłoki. Na miejsce pojechali policjanci razem z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej, aby przeprowadzić weryfikację. Okazało się, że jest to ciało mężczyzny.
Na miejscu zdarzenia trwają czynności śledcze z udziałem prokuratora, mające na celu ustalenie przyczyn tej tragedii. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tożsamości zmarłego lub okoliczności tego zdarzenia.