Wiadomości z Chorzowa

Trwa akcja „Przybij Łapę”. Chorzowskie schronisko na ten moment na trzecim miejscu!

  • Dodano: 2024-06-20 13:45

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie ma szansę zdobyć nagrodę w akcji „Przybij Łapę”. Trwa głosowanie, w którym możecie wziąć udział do 15 września!

Akcja „Przybij Łapę”

Trwa akcja „Przybij Łapę”, w której schroniska dla bezdomnych zwierząt mogą zdobyć nagrody, które pomogą im lepiej funkcjonować i jeszcze lepiej zadbać o swoich czworonożnych podopiecznych. Schronisko z największą ilością głosów otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 40 tysięcy złotych, a dwa schroniska, które zajmą drugie i trzecie miejsce zapas karmy dla zwierzaków. Od kogo schroniska otrzymują głosy? Od nas! Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę organizatora i wybrać z listy odpowiednią placówkę. Co istotne każdy z nas może oddać nie tylko jeden głos, a znacznie więcej, ponieważ głosować można raz na 24 godziny aż do 15 września br.

– PRZYBIJAMY ŁAPKI DALEJ! Na co dzień psiaki przybijają łapki ludziom, teraz Wy, wirtualnie możecie przybić im łapeczki! Jest o co walczyć – przekazują pracownicy chorzowskiego schroniska w mediach społecznościowych – Dzięki Wam możemy góry przenosić, więc co to dla nas wygrana w konkursie? – dodają.

Póki co trzecie miejsce, ale mamy szansę na pierwsze!

W wynikach z dnia 17.06.2024 r. chorzowskie schronisko uplasowało się na trzecim miejscu. Wyniki nie są jednak aktualizowane codziennie. Następna aktualizacja odbędzie się 28.06.2024 r., dlatego już teraz spieszmy z pomocą i głosujmy! Być może w piątek 28 czerwca okaże się, że schronisko z naszego miasta znajduje się na pierwszym miejscu.

Jeśli chcecie pomóc chorzowskiemu schronisku zająć pierwsze miejsce, a tym samym zdobyć główną nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych, odwiedźcie stronę organizatora, która znajduje się TUTAJ. Pamiętajcie, aby głosować każdego dnia! Razem możemy więcej.

Sara SynowiecSara Synowiec
Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie, Back Up

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również