Wiadomości z Chorzowa

TyskieFest, czyli Święto Piwa w Parku Śląskim

  • Dodano: 2018-08-26 09:30, aktualizacja: 2018-10-05 09:36

Koncerty, warsztaty piwowarskie, biesiada piwna, foodtrucki – te i wiele innych atrakcji czeka na miłośników złotego trunku na terenie Parku Śląskiego w ten weekend. Organizatorem imprezy jest browar w Tychach.
 

Mimo niepogody na Polach Marsowych Parku Śląskiego trwa w najlepsze Tyskie Fest (wcześniej Beerfest) – impreza dla miłośników złocistego trunku i wspólnej zabawy. W sobotę w strefie Tyskich Browarów Książęcych piwowarzy pokazywali jak warzy się piwo i przedstawili historię powstania Browarów Tyskich.

W strefie Wyzwań Tyskiego chętni mogli zmierzyć się w wielu konkurencjach sprawnościowych, np.. w slalomie z tacą pełną kufli piwa czy rzutami do celu. W specjalnym namiocie przez cały weekend odbywa się biesiada podczas, której występują Mirek Szołtysek, De Silvers i Blue Party. Ponadto park rozrywki, strefa chilloutu z leżakami i pufami, balon widokowy, foodtrucki z pysznym jedzeniem i strefa „Sprawdź promile”, w której można sprawdzić zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu czy przetestować swój błędnik korzystając z alkogogli.

Na scenie w trakcie weekendu występują Róże Europy, Grubson, Myslovitz, Bas Tajpan & Bob One, Xxanaxx, Feel, Lipali, Sound & Grace, Pokahontaz, Mrozu, Ania Dąbrowska, Nosowska i raper z Katowic – Miuosh.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.