Wiadomości z Chorzowa

W Chorzowie znów uwolnimy energię!

  • Dodano: 2022-05-11 11:30

Przed nami kolejne wydarzenie dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu! Maraton fitness „Uwolnij Swoją Energię” odbędzie się już 14 maja! Udział jest bezpłatny.

Maraton fitness „Uwolnij Swoją Energię”

Chorzowski maraton fitness już na stałe wpisał się w nasz imprezowy kalendarz. Od kilku lat niezmiennie odbywa się na Orliku przy ul. Kościuszki. W tym roku organizatorzy zapraszają już 14 maja w godzinach od 16:00 do 19:00.

Plan wydarzenia jest treściwy i prosty – będzie dużo ruchu, pozytywnej energii i dobrej zabawy! Dla dzieci przygotowano kącik z animacjami. Uczestnicy będą mieli również szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, które przygotowane zostaną z partnerami wydarzenia: Meon EMS Studio oraz Oriflame Chorzów.

W czasie trwania maratonu uczestnicy będą mogli poznać kadrę Instruktorów, których na co dzień można spotkać w Centrum Rekreacji i Wdzięku. Poprowadzą oni zróżnicowane, krótkie zajęcia – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Udział w Maratonie Fitness jest bezpłatny, a pierwsze 100 osób, które zapiszą się na wydarzenie może liczyć na pamiątkową koszulkę!

Ważna informacja – każdy uczestnik maratonu musi posiadać własną matę do ćwiczeń.

W Chorzowie znów uwolnimy energię!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również