Wiadomości z Chorzowa

W mieszkaniu 34-latka znaleziono prawie 6500 działek dilerskich amfetaminy

  • Dodano: 2022-05-30 10:45

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chorzowa, który w swoim mieszkaniu posiadał prawie 6500 działek dilerskich amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

34-letni mieszkaniec Chorzowa w mieszkaniu trzymał narkotyki

Z informacji chorzowskich kryminalnych wynikało, że 34-latek w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających, a już na pewno nie ma ich w jego mieszkaniu. Przeszukanie szybko pokazało, że mundurowi się nie mylili, a chorzowianin kłamie.

Stróże prawa znaleźli prawie 6500 działek dilerskich amfetaminy. Po nocy spędzonej w policyjnej celi chorzowianin został doprowadzony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym. Za takie przestępstwo ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również