Wiadomości z Chorzowa

W związku z kwarantanną pracowników, Urząd Stanu Cywilnego ograniczył swoją działalność

  • Dodano: 2020-07-16 10:15

W związku z kwarantanną pracowników, Urząd Stanu Cywilnego od dzisiaj (16 lipca) ograniczył swoją działalność. Chorzowski magistrat poinformował, że w najbliższych dniach będzie odbywało się jedynie rejestrowanie zgonów.

- W najbliższych dniach będzie odbywało się jedynie rejestrowanie zgonów tak, aby umożliwić pochówek. Wszelkie inne dokumenty będą wystawiane w późniejszym terminie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym urzędnika - czytamy na stronie Urzędu Miasta w Chorzowie. 

Urzędnicy zapewniają, że wszystkie osoby, które planowały w najbliższych dniach zawrzeć małżeństwo, zostały już poinformowane o ograniczonej działalności urzędu.

- Wszyscy, planujący w najbliższych dniach zawrzeć małżeństwo, zostali już poinformowani o ograniczonej działalności urzędu. Zarówno tutaj, jak i na stronie chorzow.eu będziemy informować o powrocie do pełnej działalności Urzędu Stanu Cywilnego tak szybko, jak będzie to możliwe - czytamy w komunikacie. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wanda

    W czasie epidemii mamy obowiązek noszenia masek i in. dla izolacji w sklepach, w środkach komunikacji. Część osób tego nie przestrzga.Źle się dzieje w autobusach

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.