Wiadomości z Chorzowa

Wakacyjny Turniej Rodzinny już 23 lipca!

  • Dodano: 2022-07-07 09:15

MORiS w Chorzowie zaprasza na wakacyjną imprezę – na pewno będzie dużo dobrej zabawy! Turniej Rodzinny odbędzie się w sobotę 23 lipca o godz. 9:00 na terenie Kompleksu „Kresy” przy ul. Wolności.

Wakacyjny Turniej Rodzinny na "Kresach"

Do zabawy mogą przystąpić drużyny, które tworzy rodzic z dzieckiem w wieku 6-11 lat. Przygotowano kilka ciekawych rywalizacji, a wśród nich m.in. mini unihokej, koszykówka, test celności (ringo), tor przeszkód oraz konkurencja zręcznościowa.

Organizatorzy zapowiadają dużo rodzinnej rywalizacji i emocji. W tym dniu najważniejsza będzie dobra zabawa – dla wszystkich przygotowane zostaną pamiątkowe dyplomy i medale. Najlepsze drużyny otrzymają również upominki, a wśród nich m.in. wejściówki do Sali Zabaw i Parku Trampolin Fun&Sport w Świętochłowicach!

Wpisowe to 20 zł za zespół. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Wydarzenie to wpisuje się w obchody jubileuszu 30-lecia istnienia MORiS Chorzów. Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać kolejną naklejkę. Wystarczy zebrać kupon z 4 naklejkami, które otrzymać można biorąc udział w różnych wydarzeniach organizowanych przez chorzowski MORiS i zgłosić propozycję krótkiego hasła promocyjnego – do zdobycia wiele cennych nagród! 

Wakacyjny Turniej Rodzinny już 23 lipca! / fot. MORiS Chorzów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również