Wiadomości z Chorzowa

Wakacyjny Turniej Rodzinny w Chorzowie

  • Dodano: 2024-07-04 08:00, aktualizacja: 2024-07-04 08:19

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu (MORiS) Chorzów zaprasza wszystkich chętnych na pierwszy z dwóch Wakacyjnych Turniejów Rodzinnych, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 lipca. To doskonała okazja, aby wspólnie z dziećmi spędzić aktywny dzień pełen sportowych emocji i wspólnej zabawy.

Kto może wziąć udział?

Turniej skierowany jest do drużyn składających się z rodzica lub dorosłego opiekuna oraz dziecka w wieku od 6 do 11 lat. Jest to świetna okazja do wzmocnienia rodzinnych więzi i wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil.

Co czeka na uczestników?

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w  różnorodnych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Każda z nich stanowi szansę na zdobycie punktów, które zadecydują o końcowej klasyfikacji. Rywalizacja będzie zacięta, ale przede wszystkim nastawiona na dobrą zabawę i wspólne spędzenie czasu.

Każde dziecko biorące udział w turnieju otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i dodatkowe nagrody, które będą doskonałym ukoronowaniem ich sportowych osiągnięć.

Wakacyjny Turniej Rodzinny w Chorzowie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również