Wiadomości z Chorzowa

Walentynki w mieście

  • Dodano: 2018-02-14 07:30, aktualizacja: 2018-02-14 07:36

Zakochani w Chorzowie nie będą się nudzić: romantyczna przejażdżka "Elką", wizyta w kinie czy gwiezdna podróż z muzyką filmową - to tylko parę propozycji na to, jak można spędzić Walentynki w mieście.

Dla poszukujących czegoś niesztampowego, co zaskoczy partnera, idealnym wyborem będzie walentynkowa przejażdżka „Elką”. Kosztujący 100 złotych zestaw obejmuje przejażdżkę gondolą dla dwóch osób w obie strony (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, a także czekoladki. Na nastrojowo oświetlonych stacjach, będzie można usłyszeć romantyczną muzykę.

W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie, radzimy się pospieszyć, pozostało już tylko 50 miejsc – zachęca Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. W systemie umożliwimy też zamówienie kursu dla większej ilości osób. Za każdą dodatkową będzie trzeba zapłacić 50 złotych – zaznacza.

Pierwsze gondole wyruszą o godzinie 14.00, a ostatnie po 22.00. Łącznie z walentynkowych atrakcji może skorzystać 161 par. Zapisy ruszyły 1 lutego. Szczegóły na stronie Parku Śląskiego http://www.parkslaski.pl/

Dla tych, którzy chcą spędzić ten dzień w kinie, chorzowska Grajfka przygotowała Walentynki z Woodym Allenem. Dwa seanse, dwie romantyczne historie i kameralny klimat kina - na to mogą liczyć zakochani 14 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury. Pierwszy film rozpocznie się o godzinie 18.00 - "Vicky, Christina, Barcelona", drugi o 20.30 - "Magia w blasku księżyca". Więcej na http://kino.chck.pl

13 lutego o godzinie 17.00 Planetarium Śląskie zaprasza na Walentynki w Planetarium. W tym roku dla odwiedzających został przygotowany pokaz "Muzyka filmowa pod gwiazdami". Podszas seansu, przy dźwiękach muzyki ze znanych romansów zostaną pokazane tajemnice nocnego nieba, a widzowie przeniosą się w świat starożytnych bogów, nimf i herosów.

Wcześniejszej rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie pod nr tel. 32 745 27 28. Liczba miejsc ograniczona. Istnieje możliwość wcześniejszego odbioru biletów w kasie Planetarium.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.