Wiadomości z Chorzowa

Winda przy przejściu podziemnym „na flocie” ma ruszyć w tym tygodniu

  • Dodano: 2019-08-14 07:00, aktualizacja: 2019-08-16 12:03

Do końca tygodnia ruszy winda przy przejściu podziemnym „na flocie”, przy skrzyżowaniu ulic Katowickiej i 3 Maja w Chorzowie – poinformował Piotr Wojtala, dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie.

Winda była sprawna, ale konieczne były dodatkowe zabezpieczenia

Remont przejścia podziemnego „na flocie” zakończył się grudniu ubiegłego roku. Z myślą o niepełnosprawnych zainstalowano tam wtedy windę, która jednak do tej pory nie została uruchomiona. Jak poinformował dyrektor MZUiM winda od początku była sprawna, ale konieczne były m.in. dodatkowe zabezpieczenie, które wykonano podczas ostatnich prac gwarancyjnych. Zostały już przeprowadzone konieczne odbiory Urzędu Dozoru Technicznego i – jak przekonuje Piotr Wojtala – winda powinna zostać uruchomiona do końca tego tygodnia.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Leni 234

    Wszystko co najgorsze to wydarzylo sie jun. na Flocie i ul. 3-Go Maja w Chorzowie ll.Jakosc ta dzielnica ma przyslowiowego pecha.Od roku 2015 spiwaja Tramwaje Slaskie jak i urzad miasta o remoncie ulicy i do dnia dzisiejszego zähne Prävention sie w Tom kierunku nie rozpoczely Wstyd,wstyd i sag.

  • Anna

    Haha miala byc w grudniu w ubieglym roku

  • chorzowianin

    No miała...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.