Wiadomości z Chorzowa

Wybierz imiona dla palm na chorzowskim rynku!

  • Dodano: 2019-07-25 06:30, aktualizacja: 2019-07-25 06:40

Stojące na odnowionym rynku w Chorzowie daktylowce już wkrótce przestaną być anonimowe. Internauci ogłosili konkurs na imiona dla trzech palm. Głosowanie trwa do poniedziałku.

Administratorzy Facebookowego profilu Nowy Rynek Chorzów przygotowali się do konkursu poprzez zebranie propozycji od internautów. Następnie zostały one pogrupowane w zestawy trzech imion, spośród których użytkownicy Facebooka wybiorą jeden zwycięski. 

Jak można zagłosować? Każdy z zestawów oznaczony jest odrębną emotikonką. Pod opublikowanym na Facebooku postem (patrz niżej) wystarczy zostawić komentarz odpowiadający naszemu wyborowi. Głosowanie potrwa do poniedziałku 29 lipca, do godziny 13.00.

Wśród propozycji pojawiły się Hilda, Truda i Bercik, Florian (od patrona miasta), Jadzia (od św. Jadwigi), Basia (od św. Barbary - patronki górników), Gerard (na cześć Gerarda Cieślika), Chorzowianka (od nazwy miasta) i Magdalena (imię chorzowianki która stanęła na szczycie Mount Everest), Zeflik, Yoko i Koko, a także Gerard, Greta i Gertruda.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.