Wiadomości z Chorzowa

Wydział Spraw Obywatelskich i Kancelaria Główna - brak bezpośredniej obsługi mieszkańców

  • Dodano: 2020-03-30 08:15, aktualizacja: 2020-03-30 06:45

Od poniedziałku 30 marca Wydział Spraw Obywatelskich oraz Kancelaria Główna (hol) zaprzestają bezpośredniej obsługi mieszkańców.

Podobnie jak inne wydziały obsługują mieszkańców drogą elektroniczną i telefoniczną. Dokumenty w formie papierowej mieszkańcy będą mogli wrzucać do urny wystawionej w wiatrołapie przy wejściu głównym. Osoby nie będące pracownikami UM nie będą miały możliwości wchodzenia do budynku. Zakaz ten nie dotyczy radnych, służb, ekip technicznych, kurierów (poczta) i umówionych wcześniej gości. W wyjątkowych sytuacjach wydział, biuro może umówić spotkanie z mieszkańcem, po uzgodnieniu z wydziałem OT. Obsługa bezpośrednia winna odbyć się w holu na parterze – za szybą punktu informacyjnego. Urząd Stanu Cywilnego pracuje jak dotychczas.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marian

    Kiedy zostanie uporządkowana sprawa dokumentacji pracowniczej przejętej przez urząd z zlikwidowanych zakładów pracy, chodzi o świadectwa pracy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.