Wiadomości z Chorzowa

XVII Bieg im. sierż. Grzegorza Załogi - tym razem w wersji wirtualnej

  • Dodano: 2020-10-09 11:00

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach każdego roku organizowała Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi, które na stałe wpisały się w Kalendarz Imprez Sportowo-Rekreacyjnych Policji. W bieżącym roku z uwagi na panującą pandemię i zagrożenia związane z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 nie ma możliwości organizacji Biegu w tradycyjnej formie.

Wyjątkowy bieg

W tym roku, w celu uczczenia pamięci sierż. Grzegorza Załogi, policjanta Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, który w 2003 roku został śmiertelnie postrzelony podczas wykonywania obowiązków służbowych, podjęto decyzję, że XVII Bieg im. sierż. Grzegorza Załogi odbędzie się w formie wirtualnej.

Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia zawodów w jednakowych warunkach dla wszystkich uczestników w tej edycji biegu nie będzie wyłaniany zwycięzca. Bieg ma charakter wirtualny, co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę i czas, przy uwzględnieniu terminu w którym bieg ma się odbyć, tj. 18-25 października 2020 r.  W związku z powyższym KWP w Katowicach serdecznie zaprasza reprezentacje z kierowanych przez Państwa Jednostek do udziału w mistrzostwach.

Szczegóły wydarzenia

Elektroniczne zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są w terminie do 16 października 2020 r. na stronie www.datasport.pl. Uczestnik biegu ponosi koszty opłaty startowej w wysokości 20 zł płatne podczas rejestracji, która zostanie przeznaczona na zakup medalu okolicznościowego. Dodatkowe informacje w sprawie zawodów można uzyskać w Wydziale Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach pod numerami telefonów: resortowy 851 1761, miejski 32 200 1761.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.