Wiadomości z Chorzowa

XXII Forum Praktyki Gospodarczej już we wrześniu

  • Dodano: 2022-09-02 06:30, aktualizacja: 2022-09-01 23:08

Chcesz wiedzieć dlaczego twoja firma prosi się o kryzys? A może szukasz pomysłów na to, jak zachować równowagę psychiczną w ciągle zmieniającym się świecie? W znalezieniu odpowiedzi pomogą Monika Czaplicka oraz Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk, które wystąpią podczas Forum Praktyki Gospodarczej.

XXII edycja Forum Praktyki Gospodarczej odbędzie się już 21 i 22 września. Pierwszego dnia wydarzenia Monika Czaplicka pokaże jakich błędów unikać w budowaniu reputacji firm i jak wykorzystać kryzys, aby przekuć go w sukces. W drugim dniu spotkamy się z Magdaleną Hajkiewicz-Mielniczuk, która wskaże umiejętności pozwalające nam zachować zdrowie fizyczne i psychiczne w XXI wieku.

O kondycji świata i biznesu 

Zakres tematyczny głównych prelekcji będzie wstępem do warsztatów i wykładów prowadzonych przez Ekspertów WSB. W tym roku poruszonych zostanie aż osiem różnych zagadnień.

Podczas wykładów pierwszego dnia Katarzyna Pękala w praktyczny sposób przedstawi tajniki i skuteczne narzędzia e-commerce, a Katarzyna Czajczyńska opowie o autoprezentacji oraz budowaniu wizerunku osobistego i zestawi ją ze sztuką mówienia w biznesie. Uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Romana Kraczlę będą mogli zapoznać się z grami psychologicznymi i ich wpływem na pracę menedżerów. Z kolei Michał Raszka pokaże, jak budować autentyczną markę firmy i produktu na podstawie pojawiających się w ostatnich latach przykładach warwashingu czy greenwashingu.

Drugi dzień upłynie pod znakiem szeroko pojętej kondycji współczesnego świata oraz człowieka. Podczas swoich warsztatów Marzena Jankowska poruszy temat rozwijania odporności psychicznej w trudnym świecie do BANI, podpowiadając jak zapobiec osłabianiu naszej siły psychicznej, a Ilona Stawczyk zainspiruje do szukania odpowiedzi na pytania i wyzwania, które przed liderami przyszłości stawia ciągle zmieniająca się rzeczywistość. Warsztat antystresowy prof. Magdaleny Kraczli będzie okazją do poznania ogromnej mocy naszego umysłu i nauki eliminacji błędów w myśleniu, które często stanowią źródło stresu. Natomiast podczas spotkania z Arturem Dubielem będziemy mogli poznać świat operacji psychologicznych i wojen informacyjnych oraz dowiedzieć się jak bardzo jesteśmy podatni na manipulację.
   
Wszystkie wydarzenia w ramach Forum Praktyki Gospodarczej odbędą się stacjonarnie w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc podczas warsztatów i wykładów prowadzonych przez Eksperów WSB jest ograniczona. Obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje

XXII Forum Praktyki Gospodarczej już we wrześniu / fot. org.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Przedsiębiorczy Krecik

    Bajeczki dla naiwnych. Chcieć to móc. Możesz wszystko. Nie jesteś bogaty bo nie chcesz być bogaty. Bzdury Bzdury Bzdury. Od 23 kat prowadzę działalność ale przez te bzdury od 3 poza Polską.

  • egzberd

    Najlepsze że porady dają ludzie bez żadnego doświadczenia w biznesie. Eksperci z prywatnej uczelni, która ma o wiele niższy poziom od uczelni państwowych, które to mają masakrycznie niski poziom w porównaniu do europejskich uczelni, nie mówiąc o świecie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również