Wiadomości z Chorzowa

Z okazji Dnia bez Samochodu ZTM oferuje bezpłatne przejazdy

  • Dodano: 2022-09-21 15:00

Jutro obchodzimy Dzień bez Samochodu. To dzień, kiedy wszyscy kierowcy mogą korzystać z komunikacji miejskiej bezpłatnie. Jest tylko jeden warunek.

Dzień bez Samochodu

22 września – w Dzień bez Samochodu – każdy, kto zdecyduje się na podróż komunikacją miejską i będzie posiadał przy sobie dowód rejestracyjny, będzie mógł jechać autobusem, tramwajem i trolejbusem bez biletu. Dla pasażerów korzystających w tym dniu z komunikacji przygotowano także drobną niespodziankę.

- Aby skorzystać z bezpłatnych przejazdów 22 września, wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny pojazdu silnikowego. Ponadto, w ramach obchodów Dnia bez Samochodu, w autobusach będzie można otrzymać drobny gadżet i mały poczęstunek - czytamy na stronie ZTM. 

Na wybranych liniach wraz z kontrolerami biletów pojawią się hostessy, które w ramach podziękowań dla pasażerów będą rozdawać upominki. Przeprowadzana będzie także ankieta dotycząca komunikacji miejskiej.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Ręce opadają

    A może w nagrodę dla tych co nie trują nas i nie stawiają swojego złomu wszędzie, zrobić darmowy przejazd przez tydzień w każdym miesiącu. Tu się ruszyć już nie można przez te osobówki, dzieci swobodnie nie mogą nigdzie już pobiegać, o spalinach nie wspomnę

  • Tetra Gerr Brynek

    To Ci coś powiem. Mieszkam w Chorzowie pracuje w Tarnowskich Górach. Serio jestem bardzo ekologiczny. Segreguje śmieci, nie używam jednorazowych toreb, kupuje tylko produkty bio. To głównie namowa mojej żony. Stać nas na to. Dziś postanowiłem pojechać autobusem do pracy. No i na przystanku ,,Chorzów Nowa,, to najbliższy przystanek z domu do Tarnowskich Gór czekałem 47 minut. Trzy autobusy M3 nie przyjechały. Wsiadłem w 192 który jechał do Tarnowskich Gór 50 minut. Później przesiadka na Brynek o dziwo o czasie i jazda 26 minut. Po 2 godzinach i 10 minutach byłem na przystanku kilometr od biura. W biurze byłem po 2 godzinach i 30 minutach. Brawo!!! Tak trzymać. Żona kończy pracę później więc mnie domu podwiezie kolega. AUTEM!!!!

  • Szmata von der Leyen

    A potem się obudziłeś i mama kazała Ci iść do szkoły? Brynek jest za Tarnowskimi Górami. To jest czarna dziura, żeby nie powiedzieć wulgarniej. Oczekujesz że do każdej wsi zabitej dechami będziesz miał ekspresowe i bezpośrednie połączenie? Skąd się tacy ludzie biorą....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również