Wiadomości z Chorzowa

Zaczęło się od kontroli drogowej. 33-latek miał przy sobie i w mieszkaniu narkotyki

  • Dodano: 2020-07-08 06:45, aktualizacja: 2020-07-08 07:04

Mundurowi z chorzowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. W trakcie czynności mężczyzna odepchnął policjanta, chcąc uciec. Okazało się, że powodów do uniknięcia kontaktu ze stróżami prawa miał kilka...


W niedzielę wieczorem mundurowi z chorzowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Mężczyzna od samego początku był bardzo pobudzony, nie potrafił sensownie odpowiadać na pytania stróżów prawa. W pewnym momencie 33-latek odepchnął kontrolującego go policjanta i zaczął uciekać. Szybko jednak został zatrzymany i obezwładniony. Przeszukanie wyjaśniło, co było powodem takiego zachowania. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Narkotyki znaleziono również w jego mieszkaniu. Kryminalni zabezpieczyli ponad 630 działek dilerskich amfetaminy i przeszło 110 g marihuany. 33-latek usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Z uwagi na zachowanie chorzowianina, policjanci pobrali również krew do badań na obecność środków odurzających w organizmie. Niewykluczone więc, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.