Wiadomości z Chorzowa

Zaginiona 13-latka odnaleziona dzięki pomocy mediów i internautów

  • Dodano: 2021-01-21 09:45, aktualizacja: 2021-01-21 18:49

Policjanci z Chorzowa poszukują 13-letniej Nicoli Spandel. W środę 20 stycznia 2021 r. wyszła ona z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Policją osobisty albo telefoniczny pod numerem 48 85 452 66 lub 112.


AKTUALIZACJA:

Dzięki szybkiej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez internautów sygnały oraz spostrzeżenia. Policja dziękuje za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Przypomnijmy, że 13-latka wczoraj 20 stycznia 2020 r. wyszła z domu, by spotkać się z koleżanką. Gdy o umówionej godzinie nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona w Bytomiu.


Rysopis zaginionej: wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy kol. blond - długie proste, oczy piwne. Znaki szczególne - nosi aparat ortodontyczny.

W chwili zaginięcia ubrana była w: kurtkę koloru zielonego, chustę koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe czarne z białym napisem NIKE, czapkę koloru szarego z napisem NASA.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 48 85 452 66 lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.


Źródło: KMP Chorzów

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • gamys

    po pysku widac ze szlajfka zaraz pewnie z brzuchem przyleci pozdro dla rodzicow ani i fabiana

  • Anonim

    Ucieczka z domu napewno. Tak przynajmniej sądzę, znając rodzinę

  • Tomeczek_S

    Ze zdjęcia dziewczyna jest zadbana. Nie wygląda absolutnie na 13 lat. Zatem może to nie jest zaginięcie lecz samowolne oddalenie. Oby się znalazła żywa!! Zaś mieszkańcy Chorzowa nie musieli organizować marszu. Dziewczyno!! Daj choć znać że żyjesz!! Napewno masz Facebook lub Instagram.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.