Wiadomości z Chorzowa

Zaginiona 17-latka odnaleziona dzięki pomocy mediów i internautów

  • Dodano: 2020-09-21 08:00, aktualizacja: 2020-09-20 20:29

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. Policja dziękuje mediom i internautom za pomoc w poszukiwaniach nastolatki. 

Poszukiwania zakończone sukcesem

W dniu 17.09.2020 r. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, dokąd się udaje. Gdy nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną, ta zaniepokojona losem kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia chorzowscy policjanci wszczęli za nią poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został  do publikacji przez współpracujące ze stróżami prawa redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. 

Chorzowska Policja serdecznie dziękuje za szybką i profesjonalną reakcję oraz okazaną pomoc w czasie trwających poszukiwań zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.