Wiadomości z Chorzowa

Zaginiona 24-latka odnaleziona. Wszystko dzięki pomocy mediów i internautów

  • Dodano: 2020-09-10 08:00, aktualizacja: 2020-09-09 23:50

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. 24-latka została odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast.

Policja dziękuje internautom i mediom za zaangażowanie

W dniu 06.09.2020 r. 24-latka wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, dokąd się udaje. Gdy nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną, ta zaniepokojona losem kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia chorzowscy policjanci wszczęli za nią poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został  do publikacji przez współpracujące ze stróżami prawa redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Ostatecznie została on odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast.

Siła mediów

Za szybką i profesjonalną reakcję oraz okazaną pomoc w czasie trwających poszukiwań policja serdecznie dziękuje zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.