Wiadomości z Chorzowa

Zatrzymali poszukiwanego ENA

  • Dodano: 2021-04-02 06:30, aktualizacja: 2021-04-02 06:34

Mężczyzna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, trafił wczoraj w ręce chorzowskich stróżów prawa. 44-latek, na co dzień mieszkający poza granicami kraju, kilka dni temu przyjechał do Chorzowa. Był on poszukiwany przez niemiecką policję w związku z prowadzonym tam postępowaniem.


Gdy tylko do kryminalnych z chorzowskiej komendy dotarła informacja, że poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania mieszkaniec Chorzowa wrócił z zagranicy, od razu zaczęli go szukać. Nie było to łatwe, gdyż nie miał swojego mieszkania i pomieszkiwał u znajomych. Kryminalni wiedzieli, że mają mało czasu, gdyż mężczyzna przyjechał tylko na kilka dni. Policjanci namierzyli poszukiwanego i zatrzymali go zaledwie w ciągu kilku godzin od uzyskania informacji. Mężczyzna poszukiwany był przez niemiecką policję w związku z prowadzonym tam postępowaniem. Zatrzymany 44-latek trafił już do policyjnego aresztu. O jego ekstradycji do Niemiec zdecyduje teraz sąd.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Momo

    Jeżdżą tam i nazot a nos tu zaraza zabijo!

  • dozorca z pierdla

    zamknij się w piwnicy cieciu, to nikt cie niczym nie zarazi

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.