Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zbiórka zabawek dla małych pacjentów. Tylko do piątku!

  • Dodano: 2018-12-10 08:15, aktualizacja: 2018-12-10 07:24

Trwa zbiórka zabawek dla pacjentów szpitala w Chorzowie.

Chorzowska Strefa Wolontariatu ogłasza zbiórkę zabawek i gier, które docelowo trafią do pacjentów oddziałów dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Gry planszowe, puzzle, karty, klocki, figurki, lalki, zabawki edukacyjne – to tylko niektóre przedmioty, które będą zbierać członkowie Chorzowskiej Strefy Wolontariatu, by następnie przekazać je pacjentom Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Chorzowska Strefa Wolontariatu cały czas dba o dobre samopoczucie pacjentów, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Poza regularnym odwiedzinami, wolontariusze organizują też rozmaite zbiórki, dzięki którym powstały między innymi przyszpitalne biblioteczki, a pomieszczenia wspólne zyskały dodatkowe wyposażenie.

Wszystkie zgromadzone w trakcie zbiórki przedmioty trafią na oddziały dziecięce Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Zbiórka rozpoczęła się w poniedziałek, 5 listopada i potrwa do 14 grudnia. Gry i zabawki można przynosić do siedziby Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Wolności 101.

Zbiórka zabawek dla małych pacjentów. Tylko do piątku!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Monika

    Super sprawa - na pewno w tym tygodniu zawitamy z zabawkami - jutro zrobimy przegląd w domu:) początkiem roku spędziłam z synem - ma 2 latka miesiąc w szpitalu. Każdy dzień z maluchem to niezły wysiłek i wyobraźnia co robić całymi dniami w jednym pokoju, nie hałasując z dzieckiem ktorego roznosi energia! Zabawki na oddziale to doskonały pomysł.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.