Wiadomości z Chorzowa

Zbliża się jesienna edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego

  • Dodano: 2021-08-20 06:45, aktualizacja: 2021-08-20 00:15

Park Śląski jesienią wygląda wyjątkowo czarująco, a spacer parkowymi alejkami to czysta przyjemność. Niebawem pojawi się kolejna okazja do odwiedzin „zielonych płuc” Śląska, bowiem zbliża się jesienna edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego.

Parkowy Kiermasz Kwiatowy

Popularne wydarzenie florystyczno-ogrodniczego nawiązujące do bogatej historii wystaw kwiatów w Parku Śląskim odbędzie się w ostatni weekend września, w dniach od 24 do 26 września.

Zbliża się jesienna edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego. Tym razem odbędzie się w zmodernizowanym Ogrodzie Mozaikowym w pobliżu Hali Wystaw Kapelusz i potrwa aż trzy dni - od 24 do 26 września – zapowiadają przedstawiciele Parku Śląskiego. 

Kiermasz to też występy, warsztaty i animacje

Przypomnijmy, że podczas wiosennej edycji Parkowego Kiermaszu Kwiatowego, która miała miejsce w maju, odbyła się nie tylko kwiatowa giełda i strefa wymiany roślin, ale mieszkańcy województwa śląskiego wysłuchali też koncertu Koła Wokalnego MDK Świętochłowice, występów wokalnych artystów Teatr Rozrywki oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny oraz wielu innych. Z kolei dzieci mogły korzystać z dedykowanych im animacji i warsztatów.

Komentarze (1)    dodaj »

  • żymła z bajlagom

    możno sie tam jakoś knola kupia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również