Wiadomości z Chorzowa

[ZDJĘCIA] Za nami Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Tłumy na rynku

  • Dodano: 2022-12-19 09:15

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy zgromadził prawdziwe tłumy mieszkańców na chorzowskim rynku. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Miasto jest już gotowe na święta!

Mimo śniegu, mrozu i bardzo zimowej aury Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy przyciągnął wielu mieszkańców Chorzowa i nie tylko na miejski rynek. Nic w tym dziwnego, gdyż organizatorzy zapewnili wiele świątecznych atrakcji. Choć Jarmark rozpoczął się w czwartek to główne punkty programu zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy zrobił potężne wrażenie na odwiedzających!

To nie tylko domki z ofertą gastronomiczną, świątecznymi ozdobami i rękodziełem, ale również warsztaty dla dzieci (zdobienie pierników, koło plastyczne z instruktorami Centrum Integracji Międzypokoleniowej), diabelski młyn, który w urokliwy sposób iluminował cały jarmark, a także zaprzęg Świętego Mikołaja z reniferami.

W sobotnie i niedzielne popołudnie mogliśmy podziwiać występy chorzowskich szkół, Młodzieżowej Rady Miasta, a także zespołów Na Szlaku, Not Today, De Silvers, Chóru Lutnia, Chóru Gwiazda SDK, Chóru Mieszanego Seraf z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie Batorym.

Pokaz gotowania świątecznych potraw zaserwował Remigiusz Rączka, a na zakończenie Jarmarku wystąpili chorzowscy samorządowcy z koncertem kolęd i artyści Teatru Rozrywki z koncertem bożonarodzeniowym „Raduj się świecie”.

Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również