Wiadomości z Chorzowa

Zmarła radna Chorzowskiej Rady Seniorów i trenerka Sokolni

  • Dodano: 2021-10-12 11:30, aktualizacja: 2021-10-12 13:42

Magdalena Śliwa zasiadała w Chorzowskiej Radzie Seniorów II i III kadencji (2020-2022). Wielu chorzowian znało ją także jako trenerkę akrobatyki DOSiR Sokolnia im. Ryszarda Kafanke w Chorzowie. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę.

Pogrzeb odbędzie się 13 października

- Ci, którzy znali Panią Magdalenę, wspominają ją słowami: „Ukochałaś sport, akrobatykę. Setki dzieci wytrenowałaś w tej dyscyplinie. Dałaś światu wiele młodych talentów". Była bardzo ceniona, pełna ciepła i uśmiechu – poinformowali przedstawiciele chorzowskiego magistratu.

W lipcu 2016, gdy obchodziła swoje urodziny, przedstawiciele Sokolni napisali w mediach społecznościowych:

- DOSiR SOKOLNIA bez Niej... to niemożliwe! Ona bez akrobatyki, sali, dzieci, turniejów, mini -siatki, aerobiku - to także niemożliwe! Sport to całe Jej życie! Miała swoje "trenerskie oko" na prawie każdego z naszych zawodników, uczyła podstaw akrobatyki, dyscypliny, porządku na sali. Szpagat, salto i pierwsze układy na Zawody - to Jej zadanie w naszym Klubie! Zawsze przygotowana, chętna do pomocy, w pełni zaangażowana w to co kocha najbardziej - sport! Ma wspaniały kontakt z dziećmi i rodzicami.


Pogrzeb trenerki i radnej odbędzie się w środę, 13 października, o godzinie 11:00 w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym.


Magdalena Śliwa była bardzo aktywna i od lat działała na rzecz miasta. Została nawet nominowana do tytułu Aktywny Senior.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również