Wiadomości z Chorzowa

Zmieniło się kierownictwo pierwszego komisariatu

  • Dodano: 2023-02-10 07:00, aktualizacja: 2023-02-10 07:11

W związku z przejściem na emeryturę młodszego inspektora Wojciecha Nowakowskiego zmieniło się kierownictwo pierwszego komisariatu.

Komendantem został komisarz Mariusz Wachowicz. Z kolei stanowisko zastępcy objął komisarz Arkadiusz Bień

W poniedziałek mł. insp. dr Grzegorz Matuszek – szef chorzowskich policjantów uroczyście wprowadził nowych komendantów Komisariatu Policji I w Chorzowie. Zmiany były spowodowane przejściem na emeryturę mł. insp. Wojciecha Nowakowskiego. Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I zostały powierzone kom. Mariuszowi Wachowiczowi. W Policji służy od 2004 roku. Do tej pory zajmował stanowisko zastępcy chorzowskiego komisariatu. Od początku kariery związany jest z naszym miastem.

Funkcję zastępcy komendanta chorzowskiej „jedynki” mł. insp. dr Grzegorz Matuszek powierzył kom. Arkadiuszowi Bieniowi. On również od początku związany jest z Chorzowem. Do tej pory pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. W Policji pracuje od 2005 roku. W zbiórce oprócz komendantów wzięli udział policjanci oraz pracownicy cywilni. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił również chorzowski Prokurator Rejonowy dr Cezary Golik.

Nowym komendantom gratulujemy i życzymy licznych sukcesów na nowo objętych stanowiskach.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Tadeo Rydzyko

    Coś dużo ostatnio z policji odchodzi. Czyżby dla niektórych normy moralne były ważniejsze od lizusostwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również