Wiadomości z Chorzowa

Zmieniono termin remontu wiaduktu nad ul. Szpitalną. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

  • Dodano: 2023-04-24 14:15, aktualizacja: 2023-04-24 17:09

Wkrótce rusza drugi etap montażu zabezpieczenia wiaduktu kolejowego przy ul. Szpitalnej w Chorzowie Batorym. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Kiedy odbędą się prace?

Zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na ul. Szpitalnej

W najbliższą sobotę 29 kwietnia kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ciągu ulicy Szpitalnej w Chorzowie Batorym. Pod wiaduktem planowana jest zmiana organizacji ruchu. Pas prowadzący w kierunku ul. Stalowej zostanie wyłączony, a pojazdy nadjeżdżające z ul. Armii Krajowej będą musiały przemieszczać się środkowym pasem. Kierowcy jadący w przeciwną stronę będą mogli korzystać wyłącznie z prawego pasa ruchu.

- Kierujących pojazdami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu wprowadzanej zmiany organizacji ruchu – apeluje MZUiM w Chorzowie.

Utrudnienia są związane z drugim etapem prac dotyczących przebudowy linii kolejowej nr 131 (relacja Chorzów Batory – Nakło Śląskie). Działania są częścią projektu, mającego na celu m.in. przebudowę stacji kolejowych w centrum Chorzowa i w Chorzowie Starym. Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się około godziny 1:00, a zakończenie prac zostało przewidziane na godzinę 6:00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również