Wiadomości z Chorzowa

5 okazji, na które w roli prezentu sprawdzi się koszulka z nadrukiem

  • Dodano: 2019-09-03 11:45

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent – takiego, który będzie praktyczny i na długo zapadnie w pamięci? Koszulki z nadrukiem doskonale wpisują się w te kryteria. Sprawdź, z jakiej okazji warto wręczyć unikalne T shirty. 

Koszulki z motywem nadal są bardzo popularne – nie wychodzą z mody od kilku sezonów. Nie ma się czemu dziwić – pozwalają wyrazić siebie, podkreślić własne poczucie humoru lub po prostu zakomunikować o ważnych kwestiach. Dużym zainteresowaniem cieszą się również z uwagi na możliwość umieszczenia logo na koszulce lub innej grafiki oraz uniwersalności – w zależności od nadruku, sprawdzą się właściwie na każdą okazję.

  1. Koszulka jako prezent urodzinowy / imieninowy

Koszulka z nadrukiem świetnie sprawdzi się w roli urodzinowego / imieninowego upominku. Z uwagi na personalizowany print, będzie unikalna i wywoła jeszcze większy uśmiech na twarzy obdarowanego. 

  1. Koszulka z okazji wieczoru panieńskiego / kawalerskiego

Koszulki z motywem to dobre rozwiązanie, chcąc wyróżnić się podczas organizowanego wieczoru panieńskiego / kawalerskiego. Różnorodne wzory sprawią, że uczestnicy imprezy z pewnością wyróżnią się w tłumie i będą zauważeni. 

  1. Koszulka z okazji ciąży

W okresie oczekiwania na dziecko wiele par decyduje się na sesję zdjęciową, za pomocą której można utrwalić na papierze ten wyjątkowy moment. Aby urozmaicić fotografię, warto sięgnąć po koszulki ciążowe z nadrukiem. Mogą  one uświetnić każde zdjęcie. Zaś noszone na co dzień, nie pozostawią wątpliwości co do stanu kobiety.

  1. Koszulka z okazji zdobycia zatrudnienia

Bliska Ci osoba właśnie znalazła nową pracę? Jeśli chcesz wręczyć jej prezent z tej okazji, koszulka z własnym zdjęciem (grafiką adekwatną do zajmowanego stanowiska) będzie strzałem w dziesiątkę. Na T shircie możesz nadrukować dowolne wzory – w formie zdjęć lub tekstu. 

  1. Koszulka z okazji świąt

Zbliżają się walentynki, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet lub inne ważne święto? Jeżeli szukasz pomysłu na prezent, koszulki z nadrukiem to dobry pomysł (wiele inspiracji znajdziesz na stronie megakoszulki.pl). W zależności od okazji, mogą różnić się nadrukiem – tak, by były dopasowane do święta oraz oczekiwań osoby obdarowywanej. 

Tak naprawdę to zaledwie kilka przykładów okazji, w przypadku których można wręczać koszulki z nadrukiem jako prezenty. Nadruk może być właściwie dowolny – nie trzeba bowiem korzystać z gotowych wzorów. Jeśli chcesz wyróżnić swój prezent na tle innych, zaprojektuj koszulkę. Wykorzystaj przy tym kreator dostępny na stronie MegaKoszulki.pl. Cała procedura sprowadza się do zaledwie kilku kroków, tj. wyboru koszulki, załadowania grafiki, dodania treści. Po zapisaniu produkt należy umieścić w koszyku i dokonać zakupu. 

Koszulki z nadrukiem – ile to kosztuje?

Chcesz zmieścić się w finansowym limicie, dlatego zastanawiasz się, ile kosztują koszulki z nadrukiem? Spokojnie, koszulka z własnym zdjęciem wcale nie jest droższa od gotowych T-shirtów dostępnych w sklepach odzieżowych. Koszt jest porównywalny, a często – poza możliwością stworzenia personalizowanej grafiki – otrzymujesz znacznie lepszą jakość zarówno tkaniny, jak i samego nadruku. 

Koszt waha się w granicach 50-60 zł – wiele zależy od tego, jaką techniką wykonany jest nadruk oraz jaką grafikę wybierzesz (dodatkowo płatne są fotografie z banku zdjęć). 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.