Wiadomości z Chorzowa

Aplikacje, które upraszczają życie każdemu kierowcy

  • Dodano: 2015-08-23 17:00, aktualizacja: 2022-11-21 09:30
Smartfony na dobre zagościły w naszych samochodach jednak dopiero aplikacje, sprawia, że smartfony mogą być bardzo użyteczne dla każdego kierowcy. Jak znaleźć miejsce do parkowania i jak za nie zapłacić? Rozwiązać ten problem pomogą specjaliści z RentCar.pl - wypożyczalnia samochodów Chorzów.
 
Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.
 
Któż z nas kiedyś nie spotkał się z problemem wynikającym z braku miejsc do parkowania? Jak szybko znaleźć wolne miejsce do parkowania?
 
Za pomocą aplikacji takich jak ParkDroid znajdziemy wolne miejsce w niedalekiej odległości od naszej lokalizacji. System z pomocą nawigacji takiej jak Google Maps, Automapy czy innej zainstalowanej na naszym telefonie komórkowym pomoże dojechać najszybciej do celu. Oczywiście aplikacja nie tylko pozwoli nam na zaparkowanie ale również pomoże nam zlokalizować nasz samochód na parkingu. Jest to szczególnie przydatne gdy parkujemy w mieście, którego nie znamy.
 
Kolejny temat jaki może spotkać każdego z kierowców odwiedzających np. miasto Chorzów to jak zapłacić za parking? Na rynku mamy kilka aplikacji, które umożliwiają łatwe uiszczenie opłaty za parkowanie. Najpopularniejsze z nich to moBILET oraz skycash. W Chorzowie aplikacją z której można skorzystać aby opłacić parking to skycash. Listę miast znajdziesz TUTAJ
 
 
 
Aplikacje działają na zasadach prepaid, dlatego w momencie planowania należy sprawdzić, która z aplikacji działa w mieście naszej podróży i należy zasilić konto.
 
Mamy nadzieję, iż udało się nam przybliżyć temat aplikacji przydatnych w sytuacji poszukiwania miejsca parkingowego w obcym mieście.
 


Źródło: RentCar.pl

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mobiletuser

    moBILET nie działa!? Dlaczego?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.