Wiadomości z Chorzowa

Baza sklepów zielarskich w Chorzowie

  • Dodano: 2020-09-08 08:00, aktualizacja: 2020-09-08 08:08

Klienci sklepów zielarskich w Chorzowie mają do dyspozycji kilka punktów z bogatym sortymentem ziół, suplementów diety, ekologicznej żywności oraz kosmetyków naturalnych. Lista zielarni znajduje się w naszej bazie internetowej (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-chorzow/). 

Zielarnie w Chorzowie - co można w nich kupic? 

Fitoherba - sklep zielarsko-medyczny położony na ulicy Strzelców Bytomskich 18 w Chorzowie to dobrze zaopatrzony w artykuły prozdrowotne punkt. W ramach oferty skorzystać można z szerokiego zakresu ziół występujących pod postacią produktów jednoskładnikowych oraz mieszanek, których celem jest wsparcie funkcjonowania organizmu, ograniczenie lub zlikwidowanie objawów stanów chorobowych oraz wsparcie leczenia. W ramach oferty skorzystać można również z herbat białych, czarnych, zielonych oraz czerwonych.

Ponadto Fitoherba specjalizuje się w sprzedaży prozdrowotnych miodów, pochodzących z polskich pasiek, oraz powiązanych z nimi produktów pszczelarskich. Duża część spośród oferowanych artykułów posiada certyfikaty potwierdzające ich ekologiczne pochodzenie. Dodatkowo osoby zainteresowane dbaniem o skórę, włosy i paznokcie skorzystać mogą z dostępnych biokosmetyków, które oferowane są przez sklepy zielarskie w Chorzowie, pozwala także na zaopatrywanie się w produkty w innych punktach na terenie miasta.

Zielarnia przy rondku - dobrze wyposażony sklep z szeroko rozumianymi artykułami naturalnymi oraz prozdrowotnymi. W sklepie odnaleźć można różnorodne zioła z przeznaczeniem zarówno prozdrowotnym, jak i wspomagającym organizm. Skorzystać można m.in. z ziół na odchudzanie, uspokojenie, czy też na poprawę funkcjonowania układu oddechowego. Odnaleźć można również specjalistyczne mieszanki w postaci herbat m.in. „na krążenie”, „na apetyt”.

Ponadto sklep wyróżnia się dużą ilością produktów drogeryjnych w postaci biokosmetyków, a także różnego rodzaju maści, żeli oraz kremów. Elementem wyróżniającym Zielarnię przy rondku jest dostęp do dużej ilości nierafinowanych olejów lnianych, konopnych, kokosowych czy też olejów z czarnuszki. W sklepie zaopatrzyć się mogą również osoby poszukujące różnorodnych suplementów zarówno w formie płynnej, jak i w postaci pastylek. Duża część spośród oferowanych suplementów stworzona jest na bazie ziołowej.

VegAnaka - sklep położony jest na ulicy powstańców 55 w Chorzowie. Częścią oferty wyróżniającą ten punkt jest dostęp do świeżych warzyw oraz owoców pochodzących z upraw ekologicznych. Ponadto w punkcie odnaleźć można szeroką gamę produktów przeznaczonych dla wegan oraz dla osób na diecie bezglutenowej i diecie bez laktozy. W przypadku produktów dla wegan warto wymienić m.in. wegańskie jajka, czy też sojowe wegańskie mięso. Ważnym elementem oferty sklepu są różnego rodzaju produkty drogeryjne oraz ekologiczne środki czystości.

Sklep „Bojo” - ważnym punktem na zielarskiej mapie Chorzowa jest sklep Bojo, który specjalizuje się w ziołach oraz mieszankach ziołowych mających na celu poprawę stanu zdrowia. W zależności od potrzeb można nabyć specjalistyczne mieszanki przeznaczone do wsparcia układu krążenia, nerwowego, pokarmowego, moczowego czy też oddechowego. W ofercie odnaleźć można również produkty, których efektem jest poprawa stanu skóry wzroku czy też paznokci. Warto również wspomnieć mieszankach przeznaczonych dla osób starszych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.