Wiadomości z Chorzowa

Busy z Polski do Niemiec – przewóz osób na każdą kieszeń

  • Dodano: 2021-10-06 09:30, aktualizacja: 2021-10-06 11:09

Przejazdy busami z Polski do Niemiec od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla setek tysięcy pracujących za granicą rodaków busy stanowią najlepszy i wielokrotnie sprawdzony środek transportu. Decyduje o tym kilka czynników, przede wszystkim korzystny stosunek ceny biletu do wysokiej jakości świadczonych przez przewoźnika usług. Tanie przewozy do Niemiec – już od 250zł – gwarantują podróżnym przejazd komfortowym pojazdem, możliwość zabrania bagażu, a przede wszystkim transport „od drzwi do drzwi”. Przewóz z adresu na adres to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i środków.

Sprawdzona firma przewozowa z Polski do Niemiec

W dalekiej trasie warto postawić na zaufanych partnerów. Ponad 25 lat doświadczenia w przewozach międzynarodowych to miliony pokonanych kilometrów i tysiące zadowolonych klientów. Zebrane w tym czasie doświadczenie to nasz kapitał, który procentuje każdego dnia.

Decydując się na Jantur masz pewność podróży z profesjonalistami, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie. Doświadczeni kierowcy zadbają, by przejazd był czasem twojego wypoczynku. Flota pojazdów należy do najnowocześniejszych i wciąż jest rozwijana, by podnosić standardy podróży. Nasze klimatyzowane busy – Opel Vivaro i Renault Traffic – cechują się dużą wygodą dla pasażerów, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość miejsca na bagaż. Dokładamy wszelkich starań, by podróż upłynęła szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Firma przewozowa Jantur oferuje wyjazdy z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego. Siatka połączeń obejmuje większość lokalizacji w Niemczech, a także wybrane obszary Belgii i Holandii. Regularne kursy od lat zapewniają naszym klientom poczucie stałości i pozwalają zaplanować podróż z odpowiednim wyprzedzeniem.

Posiadamy licencję na wykonywanie  MIĘDZYNARODOWEGO DROGOWEGO TRANSPORTU OSÓB nr 0001111 wydaną przez Ministerstwo infrastruktury, Certyfikat kompetencji zawodowych w Międzynarodowym transporcie drogowym oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy, potwierdzający naszą wiarygodność.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.