Wiadomości z Chorzowa

Busy z Polski do Niemiec – przewóz osób na każdą kieszeń

  • Dodano: 2021-10-06 09:30, aktualizacja: 2021-10-06 11:09

Przejazdy busami z Polski do Niemiec od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla setek tysięcy pracujących za granicą rodaków busy stanowią najlepszy i wielokrotnie sprawdzony środek transportu. Decyduje o tym kilka czynników, przede wszystkim korzystny stosunek ceny biletu do wysokiej jakości świadczonych przez przewoźnika usług. Tanie przewozy do Niemiec – już od 250zł – gwarantują podróżnym przejazd komfortowym pojazdem, możliwość zabrania bagażu, a przede wszystkim transport „od drzwi do drzwi”. Przewóz z adresu na adres to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu i środków.

Sprawdzona firma przewozowa z Polski do Niemiec

W dalekiej trasie warto postawić na zaufanych partnerów. Ponad 25 lat doświadczenia w przewozach międzynarodowych to miliony pokonanych kilometrów i tysiące zadowolonych klientów. Zebrane w tym czasie doświadczenie to nasz kapitał, który procentuje każdego dnia.

Decydując się na Jantur masz pewność podróży z profesjonalistami, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie. Doświadczeni kierowcy zadbają, by przejazd był czasem twojego wypoczynku. Flota pojazdów należy do najnowocześniejszych i wciąż jest rozwijana, by podnosić standardy podróży. Nasze klimatyzowane busy – Opel Vivaro i Renault Traffic – cechują się dużą wygodą dla pasażerów, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość miejsca na bagaż. Dokładamy wszelkich starań, by podróż upłynęła szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Firma przewozowa Jantur oferuje wyjazdy z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego. Siatka połączeń obejmuje większość lokalizacji w Niemczech, a także wybrane obszary Belgii i Holandii. Regularne kursy od lat zapewniają naszym klientom poczucie stałości i pozwalają zaplanować podróż z odpowiednim wyprzedzeniem.

Posiadamy licencję na wykonywanie  MIĘDZYNARODOWEGO DROGOWEGO TRANSPORTU OSÓB nr 0001111 wydaną przez Ministerstwo infrastruktury, Certyfikat kompetencji zawodowych w Międzynarodowym transporcie drogowym oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy, potwierdzający naszą wiarygodność.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.