Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Fluiconnecto - niezawodna hydraulika siłowa

  • Dodano: 2019-03-19 08:00, aktualizacja: 2019-03-19 08:08

Działająca na terenie 29 państw firma Fluiconnecto by Manuli zapewnia kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw, których działalność jest związana z niezawodnymi systemami hydrauliki siłowej. Polskie oddziały na Śląsku - w Gliwicach i Tychach, są do dyspozycji klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dla przemysłu

Fluiconnecto to przedsiębiorstwo, którego celem jest dostarczanie kompleksowych usług oraz sprzedaż produktów związanych z systemami hydrauliki siłowej i pneumatycznej. Działalność firmy opiera się na wysokiej jakości, co potwierdzają certyfikaty ISO - ISO/TS 17165-2 oraz ISO 9001, a także członkostwo w Komitecie Normalizacji Wyrobów Gumowych (UNC-CEN/TC 218).

Usługi świadczone przez Fluiconnecto związane są zarówno z montażem, jak i serwisowaniem systemów hydraulicznych i pneumatycznych, w tym z:
- wykonywaniem audytów i sporządzaniem raportów podsumowujących aktualny stan techniczny maszyn i urządzeń,
- bieżącym serwisowaniem układów hydraulicznych,
- kompleksowym przygotowaniem i zakuwaniem przewodów hydraulicznych, pneumatycznych, klimatyzacyjnych i przemysłowych,
- ze wsparciem działów utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach,
- produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych i pneumatycznych,
- serwisem olejowym.

Usługi Fluiconnecto znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w transporcie, rolnictwie, przemyśle wydobywczym i morskim, leśnictwie, górnictwie i recyklingu.

Profesjonalnie, kompleksowo i w najwyższej jakości

Fluiconnecto istnieje po to, żeby ułatwiać funkcjonowanie przedsiębiorstw - doskonale rozumie specyfikę ich działania i znaczenie, jakie dla ciągłości produkcji ma niezakłócone działanie maszyn i urządzeń, w których wykorzystywana jest hydraulika siłowa. Serwisanci pracują nieprzerwanie i dojeżdżają wszędzie tam, gdzie potrzebna jest fachowa pomoc. Każdy zespół został wyposażony w specjalistyczne urządzenia i narzędzia, dzięki którym przeprowadzane modernizacje i naprawy są nie tylko skuteczne, ale również szybkie.

Firma wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów, dlatego oferuje zarówno nowe komponenty - oryginalne lub zamienniki, jak również regenerację posiadanych już części. Ostateczną decyzję o sposobie naprawy lub wymiany podejmuje klient, jednak wykwalifikowani doradcy i serwisanci doradzają i wskazują możliwe rozwiązania, pozwalające na oszczędność czasu, pieniędzy i zapewnienie największej efektywności działania.

Fluiconnecto wprowadziła innowacyjny system znakowania przewodów. Umożliwia on oznakowanie każdego elementu oraz wprowadzenie danych do systemu, dzięki czemu w przypadku konieczności jego odtworzenia, prace będą szybkie, efektywne i dokładne.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.