Wiadomości z Chorzowa

Jaki magazyn można wynająć w Chorzowie?

  • Dodano: 2023-04-24 08:00, aktualizacja: 2023-04-24 08:05

Śląsk jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla prowadzenia działalności produkcyjnej, handlowej i logistycznej w naszym kraju. Olbrzymia aglomeracja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi regionami kraju i rynkami zagranicznymi, oferuje łatwy dostęp do siły roboczej, ma przy tym długie tradycyjne przemysłowe. Aktualnie w Chorzowie dostępne do wynajęcia są dwa obiekty magazynowe, ale jeden z nich należy do największych w kraju.

Prologis Park Chorzów

Uwaga przedsiębiorców poszukujących nowoczesnej powierzchni magazynowej na Śląsku, nadającej się pod działalność logistyczną, handel lub lekką produkcję, zwykle skupia się na jednym z największych parków magazynowych w Polsce, zlokalizowanym właśnie na terenie Chorzowa. To Prologis Park Chorzów oferujący około 250 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni o modułowym charakterze, łatwej do przystosowania pod niemal każdy rodzaj biznesu. Zaletą obiektu składającego się z pięciu oddzielnych budynków jest dostęp do modułów biurowych i socjalnych. Dzięki temu całość działalności firmy można skupić w jednym miejscu. Park Prologis w Chorzowie to także gwarancja bezpieczeństwa prowadzenia biznesu dzięki ochronie fizycznej i stałemu monitoringowi oraz wdrożeniu w wybudowanych obiektach nowoczesnych rozwiązań przeciwpożarowych.

Inne magazyny na wynajem w Chorzowie

Ze względu na duże zainteresowanie nowoczesną powierzchnią magazynową na Śląsku dostępność wolnej powierzchni w Park Prologis Chorzów jest zwykle mocno ograniczona. Na stronie https://warehousemarket.pl/magazyny-chorzow można sprawdzić, czy w tym i innych chorzowskich obiektach jest jeszcze dostępna wolna powierzchnia magazynowa, i w jakiej ilości. Alternatywą dla wynajmu obiektu w parku magazynowym należącym do Prologis jest oferta Invest Park Hajduki. To mniejsze obiekty, ale równie nowocześnie zaaranżowane, nadające się do prowadzenia działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. W poszukiwaniu atrakcyjnych ofert wynajmu magazynu w Chorzowie pomagają portale z nieruchomościami przemysłowymi i wyspecjalizowane firmy doradcze, które wyszukują najciekawsze oferty i pomagają w podpisywaniu korzystnych umów wynajmu.

Liczba wolnych, nowoczesnych magazynów na wynajem w Chorzowie jest mocno ograniczona i jeśli przedsiębiorca jest zainteresowany tą konkretną lokalizacją, powinien skorzystać z pomocy doświadczonego pośrednika.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.