Wiadomości z Chorzowa

Kredyt gotówkowy - ranking

  • Dodano: 2020-09-23 14:00

Jeśli interesuje nas kredyt gotówkowy, ranking może pomóc nam znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do naszych możliwości finansowych. W tego typu zestawieniu znajdziemy najkorzystniejsze oferty, dostępne na rynku bankowym. Dodatkowo, otrzymamy wszystkie niezbędne informacje, które są kluczowe przy wyborze najtańszej opcji.

Nie tylko sprawdzimy koszty kredytu, ale również porównamy warunki w kilku wariantach. Sprawdźmy, jaki kredyt gotówkowy dla firm, ranking dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe przedstawia jako najatrakcyjniejszy i jakie kredyty dla osób fizycznych są aktualnie dostępne.

Najtańszy kredyt gotówkowy. Ranking — co jest istotne?

Korzystając z rankingów, musimy zdawać sobie sprawę, że wyróżniamy kilka kluczowych elementów, które decydują o atrakcyjności oferty. Oczywistym jest, że każdemu z nas zależy na tym, aby zaciągnięte zobowiązanie było jak najtańsze. W związku z tym szukamy kredytów o najniższym oprocentowaniu, powołując się na fakt, że to głównie ono świadczy o wysokości kosztów kredytowania. Istnieją jednak inne czynniki, które mają istotny wpływ na opłacalność kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy RRSO

Bardzo istotną kwestią, na którą powinniśmy patrzeć w pierwszej kolejności, jest wysokość RRSO. Wartość ta zawiera podsumowanie wszystkich kosztów, jakie przyjdzie nam ponosić w ramach kredytowania. Jeśli więc chcemy, aby zaciągnięty przez nas kredyt był najtańszy, szukajmy ofert z najniższym RRSO.

Kredyt gotówkowy ranking. Niska rata

Gdy chcemy wnioskować o kredyt gotówkowy, bardzo często zależy nam na tym, aby miesięczna rata nie była zbyt wysoka. Pamiętajmy, że to, jak duża będzie rata, jest uzależnione od okresu spłaty kredytu. Im dłuższy okres wybierzemy, tym mniej będzie ona wynosić. Wysokość raty miesięcznej zależy również od ewentualnego ubezpieczenia kredytu, gdyż w niektórych bankach składka na polisę jest do niej doliczana. Zwracajmy więc uwagę na oferty, które nie wymagają wykupienia ubezpieczenia lub sprawdźmy banki, które umożliwiają zapłacenie składki jednorazowo. Taka opcja jest dogodna dla osób, którym zależy na zminimalizowaniu wysokości raty, aby comiesięczne opłaty nie zaburzyły znacznie płynności finansowej. Możemy w ten sposób uchronić się przed zaburzeniem budżetu domowego i kłopotami ze spłatą kredytu.

Najtańszy kredyt gotówkowy. Ranking prowizji 0%

W zależności od kryteriów, jakie nas interesują, istnieje możliwość z korzystania z minimalnej lub zerowej prowizji przy kredycie. Niektóre banki udzielają kredytów od konkretnej kwoty z prowizją na poziomie 0%. Jest to znaczne odciążenie budżetu i sposób na zmniejszenie kosztów kredytowania. Obniżenie prowizji jest możliwe również w niektórych firmach w przypadku wykupienia ubezpieczenia. W takim przypadku warto sprawdzić, czy składka jest płatna jednorazowo, czy bank dolicza ją do miesięcznej raty. Po porównaniu na Totalmoney.pl, która opcja jest tańsza, łatwiej będzie wybrać nam najlepsze rozwiązanie.

Ranking kredyt gotówkowy w kwocie 30 tys. zł. z 48-miesięcznym okresem spłaty

PKO BANK POLSKI

W banku PKO BP możemy zaciągnąć kredyt w wysokości 30 tys. zł. z oprocentowaniem na poziomie 7,20%. Jest obliczane według zmiennej stopy procentowej i ustalane indywidualnie na podstawie sytuacji finansowej kredytobiorcy. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi maksymalnie 12,99%. Wykupienie ubezpieczenia nie jest obowiązkowe, jednak przy skorzystaniu z tej opcji, składka jest doliczana do miesięcznej raty, która będzie wówczas wyższa o 0,35% kwoty kredytu. Całkowita kwota do spłaty kredytu wynosi 39 784,12 zł, a RRSO to 15,62%. Miesięczna rata będzie wynosić 828,84 zł.

BANK MILLENNIUM

Millennium proponuje klientom kredyt gotówkowy z RRSO 14,63% i oprocentowaniem według stałej stopy procentowej, wynoszącym 6,80%. Bank pobiera prowizję w wysokości 13,99%, która jest możliwa do obniżenia w przypadku wykupienia polisy ubezpieczeniowej. Suma odsetek w okresie kredytowania to 4957,91 zł, a całkowita kwota do spłaty wynosi 39 154,91 zł. Decydując się na pożyczkę w Millennium na 48 miesięcy, będziemy ponosić ratę w wysokości 815,73 zł.

 

BNP PARIBAS

Kredyt gotówkowy BNP Paribas jest udzielany z oprocentowaniem maksymalnym 7,20% obliczanym na podstawie stałej stopy procentowej. RRSO wynosi 14,02%. Bank pobiera prowizję 12,00%, którą możemy zmniejszyć aż do 2% dzięki wykupieniu ubezpieczenia. Suma odsetek kredytowania to 5170,10 zł, a całkowita kwota do spłaty wynosi 38 770,10 zł. Decydując się na kredyt w tym banku, będziemy uiszczać ratę w wysokości 807,71 zł. O kredyt w BNP Paribas możemy wnioskować przez internet.

ING BANK ŚLĄSKI

W ING kredyt gotówkowy 30 tys. zł. udzielany jest z RRSO 12,38% i oprocentowaniem według stałej stopy procentowej, wynoszącym 7,20% do 36 miesięcy. Powyżej tego okresu spłaty, oprocentowanie jest zmienne. Prowizja, którą pobiera bank, wynosi od 0% do 12,99%. Wykupienie ubezpieczenia jest opcjonalne. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 5031,16 zł, a całkowita kwota do spłaty to 37 728,16 zł. Biorąc kredyt w ING, będziemy uiszczać ratę w wysokości 786 zł.

ALIOR BANK

W Alior Banku zaciągniemy najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Oprocentowanie z okresem spłaty do 36 miesięcy jest stałe i wynosi 7,19%, z dłuższym okresem kredytowania jest obliczane wg. zmiennej stopy procentowej. Prowizja kredytu w przypadku 48 miesięcy wynosi 3,50%, jest uzależniona od okresu kredytowania i maksymalnie może przyjmować 8,50%. Ubezpieczenie nie jest wymagane. Całkowita kwota do spłaty to 35 820,86 zł, a wysokość miesięcznej raty 746,27 zł. O kredyt w Alior Banku możemy wnioskować bez wychodzenia z domu na stronie www.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Magdalena Magda

    Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (betty.mabel227@gmail.com)Nazywam sie Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dzis szczesliwa kobieta? Powiedzialem sobie, ze kazdy pozyczkodawca, który móglby zmienic moje zycie i zycie mojej rodziny, polece kazda osobe, która szuka dla nich pozyczki. Jesli potrzebujesz pozyczki i jestes w 100% pewny, ze splacisz pozyczke, skontaktuj sie z nimi i powiedz im, ze Magdalena Magda skierowala Cie do nich. e-mail do pani Betty Mabel przez: (betty.mabel227@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1(929)267-7281

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.