Wiadomości z Chorzowa

Lajki na instagramie - jak zdobyć? Po co są potrzebne?

  • Dodano: 2023-06-12 07:30, aktualizacja: 2023-06-12 07:43

Korzystanie z mediów społecznościowych pozwala zyskać popularność, zdobyć fanów, a także sprzedać produkty czy usługi. Osoby prywatne i firmy zakładają konta np. na instagramie, by w ten sposób promować swoje treści. Zasięgi tworzy się poprzez system polubień - tzw. instagram likes - a te można pozyskiwać na różne sposoby.

Czym jest like na instagramie?

Polubienia profilu, zwłaszcza te unikalne, wpływają bezpośrednio na jego popularność i pozwalają zwiększyć zasięgi, zyskać nowych odbiorców, dotrzeć dużo dalej z promowanymi treściami. System polubień, czyli tak dobrze znane lajki na instagram, można zdobywać w naturalny sposób lub posługiwać się np. płatnymi reklamami. Dużo zależy od tego, czy chodzi o hobbystyczny, czy profesjonalny profil oraz od tego, czego ma dotyczyć promocja. Żeby zdobyć lajki można stopniowo wypracowywać swoją pozycję przez zwiększanie atrakcyjności treści i tworzenie postów dostosowanych do zainteresowań grupy docelowej. To jednak wymaga czasu. Dla niecierpliwych albo zdeterminowanych, by bez oczekiwania osiągnąć sukces, lepsze będą szybkie lajki, które można np. kupić.

Tak - kupując lajki na instagramie można szybko zwiększyć ilość osób obserwujących profil reagujących na treści. Kupowanie polubień jest legalne i często praktykowane, choć różnie opiniowane. Niektórzy zakładają ciekawe profile tylko po to, by udostępniać like na instagramie za pieniądze. Takich ofert nie brakuje. Najlepiej jest kupować polubienia w rozsądny sposób i pod względem jakości, a nie ilości. Trzeba np. sprawdzić, skąd pochodzą wszystkie lajki instagram, bo polubienia od odbiorców bez znajomości języka nie są tak wartościowe jak tzw. polskie lajki. Liczą się prawdziwe konta, chociaż często tanie lajki w dużej ilości wiążą się z wytworzeniem fake kont o niższej wartości ogólnej.

Licznik lajków - jak sprawić, by szybko wzrastał?

Duża ilość instagram like to prosta droga do znaczącego wzrostu popularności. W mediach społecznościowych właśnie poprzez polubienia dociera się do coraz to nowych klientów. Wśród użytkowników instagrama profile cenione i lubiane są automatycznie lepiej widoczne, dlatego warto kupić lajki w szczególności na początku swojej obecności na tym portalu. Kupowanie lajków to metoda funkcjonująca podobnie jak inwestowanie w reklamy czy jakąkolwiek inną metodę płatnej promocji.

Najbardziej wartościowe są porządne like od prawdziwych kont. Ich pozyskanie nawet poprzez zakup jest trudniejsze, ale wciąż możliwe. Prawdziwe lajki zwiększają prawdopodobieństwo, że sytuacja nie zmieni się za jakiś czas na gorsze. Z takich kont będą co jakiś czas dochodziły dalsze prawdziwe polubienia (np. na podstawie polubień znajomych), trzeba tylko odpowiednio promować posty, zadbać o ciekawe treści oraz o czas, w jakim dodawane będą nowe wpisy.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.