Wiadomości z Chorzowa

Materace kieszeniowe - czym są i dlaczego są lepsze niż materace piankowe

  • Dodano: 2020-09-30 16:00

Już od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszą się materace kieszeniowe. Zyskują coraz liczniejszą grupę odbiorców dzięki trwałości, odporności na użytkowanie oraz oferowanemu komfortowi snu. Wygoda jest dla nas bardzo istotna. Umożliwia bowiem właściwą regenerację organizmu w nocy, bez ciągłego wybudzania i wynajdywania wygodnej pozycji.

Materace kieszeniowe znane są również pod nazwą pocketowe. Zawdzięczają ją dzięki charakterystycznej budowie. Wkłady wewnętrzne wykonane są ze sprężyn w kształcie walca, które umieszczone są w specjalnych, osobnych kieszonkach. Umożliwiają one samodzielną, niezależną pracę sprężyn i gwarantują punktowe podparcie ciała. Dobrze wsparty kręgosłup, odciążone mięśnie i stawy, właściwe krążenie krwi pozwalają w pełni się odprężyć i porządnie wypocząć. Zregenerowany na materacu kieszeniowym organizm jest pełen energii i witalności, a ty zyskujesz chęci do działania i masz dobry nastrój od samego rana.

Sklep Kaszmirowysen.pl produkuje materace dopiero po złożeniu zamówienia unikając długiego magazynowania materacy. Zaraz po wyprodukowaniu materac kieszeniowy trafia w ręce klienta. Produkujemy w ciągu 3 dni roboczych, a następnie przekazujemy materac kieszeniowy firmie transportowej. Materace przewożone są na płasko, ułożone bokiem jeden obok drugiego. Nie gniotą się, nie są zginane i rolowane. Nasze materace kieszeniowe posiadają 30 letnią gwarancję na wkłady sprężynowe kieszeniowe i dlatego dbamy o to, by nie zostały w żaden sposób uszkodzone w czasie transportu. Pełną ofertę materacy kieszeniowych w wielu rozmiarach znajdziesz na https://www.kaszmirowysen.pl/materace-kieszeniowe

Kolejną nieocenioną zaletą naszych materacy kieszeniowych jest pokrowiec. Wyposażamy nasze materace kieszeniowe w luksusowy pokrowiec kaszmirowy. Uszyty jest z ręcznie wyczesywanej wełny kaszmirowej. Jest gruby i mięsisty a jego gramatura wynosi 450 g/m2. Pokrowiec jest wzmocniony siatką wentylującą 3D. Można go prać, a jego zdejmowanie i nakładanie z materaca kieszeniowego ułatwia suwak, wszyty wzdłuż krótszego i dłuższego boku. Warto jednak przestrzegać wytycznych dotyczących prania, by go przypadkiem nie zniszczyć.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.