Wiadomości z Chorzowa

Praca dodatkowa w domu - 3 propozycje

  • Dodano: 2020-03-18 10:45, aktualizacja: 2020-03-18 15:33

Podczas gdy wiele osób otwiera własne firmy i zaczyna pracować zdalnie na pełny etat, jest sporo osób, które chciałyby po prostu zarobić dodatkowe pieniądze, pracując z domu. Dodatkowe dochody mogą przydać się w spłacie długu, pozwolą zaoszczędzić na przyjemności takie jak wakacyjne wyjazdy albo przygotować się na sytuacje awaryjne. W przeszłości Ci, którzy chcieli zarobić dodatkowe pieniądze, musieli szukać dodatkowej pracy po godzinach. Aktualnie rzeczywistość jest zupełnie inna i prezentuje nam wiele różnych możliwości zarobku. Czasy się zmieniły, a my wraz z nimi! W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka pomysłów na to, jak zarobić bez wychodzenia z domu.

 

Zarabiaj udzielając korepetycji
Znajomość języków obcych jest obecnie bardzo na czasie. Ponadto, umiejętność posługiwania się językiem angielskim w dzisiejszych czasach to już niemal konieczność. Przydaje się to w każdej dziedzinie życia: w podróży, w pracy, na zakupach: czytając ulotki, etykiety i instrukcje obsługi, oglądając telewizję, słuchając radia, rezerwując hotel za granicą itd. Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym? Zacznij na tym zarabiać! Praca dodatkowa jako korepetytor języka jest dla Ciebie! Wiesz, jak większość z nas szuka korepetytora w internecie? Najczęściej korzystamy z serwisu Google, wpisując w lupce „korepetycje angielski”. Jedną z pierwszych stron, które zobaczymy w wynikach wyszukiwania będzie serwis BUKI. To strona, która łączy korepetytorów i uczniów i umożliwia korepetytorom udzielanie lekcji online i zarabianie na nich. Zaloguj się w serwisie BUKI jeszcze dzisiaj i zacznij zarabiać!

Zarabiaj pozbywając się rzeczy, których nie potrzebujesz
Każdy z nas ma w swoim domu przedmioty, których nie używa, a które innej osobie mogłyby się przydać. To znakomita praca dorywcza, która pozwoli zarobić niemałe pieniądze. Wydaje Ci się, że nie masz nic, co ktoś chciałby kupić? Rozejrzyj się wokół siebie. Sprawdź swoją garderobę, czy aby na pewno nosisz wszystkie znajdujące się w niej ubrania? Co z butami, akcesoriami, biżuterią? Naprawdę wszystkie te rzeczy są Ci potrzebne? Zastanów się, które z nich towarzyszą Ci na co dzień lub podczas większych wyjść. Co do reszty – pozbądź się ich, zrób miejsce w szafie i przy okazji zarób parę groszy. Podobnie z akcesoriami RTV i AGD, dekoracjami jak zasłony, żyrandol, czy meblami, jak szafka w stylu vintage. Może część z tych przedmiotów tylko przeszkadza Ci w codziennym życiu i niepotrzebnie zbiera kurz. Wystaw przedmioty na sprzedaż w serwisach sprzedażowych jak allegro.pl, gratka.pl, olx.pl itp.

Zarabiaj pracując jako freelancer
Słyszałeś kiedyś o serwisach freelancingowych jak Freelancer.com, Upwork.com, Fiverr.com? Łączą one przede wszystkim freelancerów z pracodawcami i umożliwiają im współpracę. Jak w ten sposób zarabiać? Już wyjaśniamy. Posiadasz jakąś umiejętność, która mogłaby się komuś przydać? Jesteś dobry w pisaniu tekstów? Lubisz tłumaczyć z języka angielskiego na polski lub odwrotnie? A może znasz inne języki obce? Freelancing to najlepsza dodatkowa praca, która nie wymaga wychodzenia z domu.


Freelancerem może być każdy! Od programisty po osobę, która będzie zajmowała się odpisywaniem na maile klientów. Zarejestruj się w którymś z serwisów, utwórz mocny i przejrzysty profil i zacznij zarabiać wykorzystując swoje umiejętności! To świetna propozycja jako praca weekendowa.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.