Wiadomości z Chorzowa

Prowadź swój biznes, prowadząc Volvo!

  • Dodano: 2020-06-25 09:45, aktualizacja: 2020-06-29 14:48

Budowa wizerunku marki we współczesnych czasach stanowi klucz do sukcesu na rynku biznesowym. Obecnie klienci biznesowi bardzo często wybierają samochody selektywne, z rozszerzonymi wersjami wyposażenia. Zapewnia to markom prestiż oraz wzmacnia poczucie bezpieczeństwa pracowników i kontrahentów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem Volvo Auto-Boss z Chorzowa, oferującym atrakcyjną ofertę na luksusowe SUV-y dla biznesu klasy premium.

Postaw na swój biznes, wybierz niezawodnego SUV-a!

Luksusowe auta coraz częściej pojawiają się wśród firmowych samochodów. Szczególny nacisk położony jest właśnie na SUV-y, posiadające m.in. napęd na cztery koła, który dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Ponadto komfort podróżowania jest znacznie większy w porównaniu z samochodami z uboższym wyposażeniem. SUV pozwoli dotrzeć do klienta niezależnie od trudnych warunków pogodowych czy czynników terenowych, które mogłyby stanowić problem dla innych pojazdów. Istotnym elementem prowadzenia firmy jest dbałość o prestiż, który gwarantują firmowe, luksusowe samochody. Ponadto wartość rezydualna tego typu samochodów jest wyższa, co ma pozytywny wpływ w przypadku odsprzedaży auta. Wybierając luksusowego SUV-a dla swojego biznesu klasy premium, zyskujesz funkcjonalną, bezpieczną i wygodną wizytówkę swojej firmy. Poniżej przedstawiamy dwa modele, które doskonale sprawdzą się w tej roli.

Miejski SUV Volvo XC40

Wymagający biznes wymaga bezwzględnych środków. Właśnie takie jest  nowe Volvo XC40. Kompaktowy, miejski SUV w wersji T3 MOMENTUM PRO dostępny jest w ramach naszej promocji w opcji najmu w rewelacyjnej cenie. XC40 to unikatowy, szwedzki projekt oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym każda podróż służbowa oraz prywatna będzie prosta i przyjemna.

Przestronny SUV Volvo XC60

Biznes premium ma swoje potrzeby. Volvo XC60 w odświeżonej, atrakcyjniejszej odsłonie to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa i niezwykłej wygody podróży - zarówno służbowych, jak i prywatnych. Mocno sportowy, zdecydowany charakter i luksusowe wyposażenie w standardzie to cały XC60 R-Design.

Model ten może być Twój! Samochód oferujemy w wielu wersjach silnikowych, idealnie dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji dotyczących stylu życia i jazdy.

Zawodowo prowadź swój biznes, wybierz Volvo!

Co więcej, luksusowy SUV w naszej promocji jest dostępny w stosunkowo niewielkiej cenie. Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie. Profesjonalny zespół obsługi klientów Auto-Boss - autoryzowanego dealera Volvo - chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Wprowadź swój biznes na zupełnie nowy poziom. Poznaj szczegóły.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Promocja ważna na dzień 25.06.2020.


Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.