Wiadomości z Chorzowa

Ramki na kilka zdjęć i najlepsze pomysły ich wykorzystania

  • Dodano: 2020-02-04 13:15

Wbrew pozorom prawidłowe oprawienie zdjęć jest dość trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy chcemy wyeksponować fotografie z jednej sesji lub w jakiś sposób powiązane ze sobą tematycznie. Nic więc dziwnego, że można znaleźć porady dotyczące aranżacji takich minigalerii, a producenci wychodzą klientom naprzeciw oferując ramki na kilka zdjęć. Przedstawiamy najlepsze sposoby wykorzystania takich opraw.

Ramki na kilka zdjęć z sesji ślubnej

Ślub jest jedną z najważniejszych okazji w życiu – nic dziwnego, że tak często organizujemy wystawne wesela i dbamy o to, by był to pod każdym względem jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Często zamawiamy też usługi fotografa, który dopilnuje, by ten dzień był odpowiednio utrwalony. Jak najlepiej wystawić takie zdjęcia? Często najłatwiej z wykorzystaniem ramki na kilka zdjęć.

W przypadku standardowych sesji ślubnych idealnie sprawdzą się oprawy białe lub w pastelowych kolorach, harmonijnie współgrające z romantyczną tematyką zdjęcia. Jeżeli natomiast zdecydowaliśmy się na sesję łamiącą typowe konwencje, ramka na kilka zdjęć może być w żywych kolorach, a nawet czarna.

Co do ilości zdjęć, jakie umieścimy w takiej ramce, to mamy dość dużą dowolność – niektóre z nich mogą mieścić nawet dziesięć fotografii, a więc właściwie całą standardową sesję.

Ramki na kilka zdjęć rodzinnych

Wiele osób urządza też fotogalerie wypełnione zdjęciami członków rodziny – wtedy nie muszą być tak bardzo spójne, ponieważ łączy je temat. Rodzice często upamiętniają w ten sposób dorastanie swoich pociech, ale wykorzystanie jednej ramki na kilka zdjęć z ważnych momentów życia rodziny lub po prostu wspólnych fotografii również jest dobrym pomysłem. Decydując się na takie ramki przede wszystkim zwracajmy uwagę na wystrój pokoju – zdjęcia zapewne i tak kolorystycznie są mniej spójne niż takie z jednej sesji, więc lepiej dopasować obramowanie do aranżacji pokoju.

Warto poszukać takich opraw na przykład na stronie https://www.oprawiamy.pl/c209,fotogalerie-ramki-na-kilka-zdjec. Dobrze też przed ostatecznym wyborem zastanowić się, która rama najlepiej będzie pasować zarówno do eksponowanych zdjęć, jak i do wnętrza.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.