Wiadomości z Chorzowa

Wygodny i stylowy fotel do biura – dostosuj mebel korzystając z konfiguratora

  • Dodano: 2021-10-28 10:45

Wysokiej jakości fotele biurowe nie są przeznaczone wyłącznie do gabinetów szefów i prezesów. Meble te powinny stać przy biurkach każdego, kto przez średnio 8 godzin dziennie pracuje w pozycji siedzącej. Warto je mieć także w swoim domu. Dziś korzystając z opcji konfiguratora, można stworzyć fotel spełniający potrzeby każdego użytkownika.

Fotel biurowy, który dostosowuje się do potrzeb użytkownika produkcji Elzap

Ergonomiczny fotel biurowy umożliwia utrzymanie zdrowej pozycji podczas pracy przy biurku. Wpływa na komfort i efektywność wykonywanych zadań. Wszystko to dzięki pełnej regulacji. Jeszcze do niedawna możliwa była tylko regulacja wysokości siedziska. Dziś istnieje możliwość kompleksowego dopasowania mebla do wzrostu, sylwetki, a także proporcji ciała.

W najnowszych modelach krzeseł wciąż istnieje opcja regulowania wysokości siedziska, celem ustawienia kolan pod kątem 90 stopni, przy jednoczesnym umieszczeniu stóp na ziemi. Ponadto istnieje możliwość regulowania głębokości siedziska, jak na przykład w fotelu gabinetowym Elzap Corium EFG 300BA dostępnym w ofercie firmy Umstahl.

Współczesne krzesło do biurka posiada dobrze dopasowujące się do pleców oparcie, które zapewnia pełne podparcie w lędźwiowym odcinku kręgosłupa. Element ten jest wyposażony w funkcję regulowania nachylenia. Niektóre modele posiadają oparcie odchylające się o 23 stopnie do tyłu oraz 10 stopni do przodu i znajdziesz je na Umstuhl

W nowoczesnych krzesłach można regulować nawet podłokietniki. W najbogatszych wersjach regulacja ta odbywa się w pionie, czyli góra-dół oraz w poziomie, przód-tył.

Wybierając fotel, warto rozejrzeć się za modelem, który został wyposażony w regulowany zagłówek. Zwiększy to komfort siedzenia zarówno podczas pracy, jak i chwilowego oderwania się od codziennych obowiązków.

Dzięki funkcjom wymienionych elementów można dostosować fotel biurowy do swojej sylwetki oraz innych oczekiwań użytkownika.

Wybór koloru i typu to niejedyne możliwości konfiguratora

Korzystając z konfiguratora dostępnego na stronie sklepu internetowego Umstahl, można skonfigurować krzesło tak, aby spełniało najśmielsze oczekiwania użytkownika, także te wizualne. To, co jest do wyboru, to niewątpliwie kolor tapicerki, a w niektórych modelach, typ siatki – jeśli z tego materiału jest wykonane oparcie. Ponadto kupujący może wybrać wzór kółek, typ bazy, mechanizmu oraz podłokietników. Dzięki tym opcjom krzesło do biurka dostosowuje się do sylwetki użytkownika w pozycji siedzącej, a także do stylu i kolorystyki wnętrza, w którym ma służyć.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.