Wiadomości z Chorzowa

Wyposażenie hotelu - zadbaj o swoich gości na wyjątkowym poziomie

  • Dodano: 2020-09-15 11:00, aktualizacja: 2020-09-16 15:18

Dbałość o komfort przyjezdnych gości polega m.in. na stworzeniu przestrzeni, która będzie zachęcała do wypoczynku oraz zażycia relaksu. Wysoka estetyka jest w tym przypadku jednym z najważniejszych aspektów, ale zdecydowanie nie jedynym. Wyposażenie hotelu - w szczególności tekstylia wykorzystywane w pokojach hotelowych, powinny odznaczać się wysoką jakością, posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty oraz być odpowiednio wykończone. Poduszki, kołdry, a także pościel i dekoracyjne dodatki, wszystkie te elementy składające się na wyposażenie pokoju hotelowego, powinny być dobrane starannie i świadomie.

Najlepsze wyposażenie dla hoteli

Co powinno wyróżniać najlepsze wyposażenie dla hoteli? Liczy się komfort każdego gościa, ale przy tym - ważne jest aby wybrane elementy nadawały się także dla wymagającej pielęgnacji, jaką narzucają względy sanitarne. Nie można zatem pomijać aspektu funkcjonalnego. Pościel oraz dodatki będą bardzo często czyszczone, prane, suszone i prasowane. Gorszej jakości materiały nie podołają tak ekstremalnym warunkom. Właśnie dlatego warto sięgać po wysokiej jakości produkty. Gdzie się zaopatrywać?

Polska marka MUSSO specjalizuje się w przygotowywaniu najwyższej jakości tekstyliów dla hoteli, resortów, ośrodków wypoczynkowych oraz SPA. Poza szerokim wyborem wielkości gotowych poszewek, prześcieradeł, podkładów oraz narzut, marka oferuje także możliwość przygotowania tekstyliów do pokoju hotelowego wedle wytycznych klienta. Wysokiej jakości wyposażenie dla hoteli to przy tym także bezpieczeństwo i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów. Produkty MUSSO powstają przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, noszących Certyfikat OEKO-TEX®. Gwarantuje on pełne bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci, a także alergików. 

Każdy pokój hotelowy jest nieco inny. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się także apartamenty na wynajem - właściciele takich placówek dokładają starań aby finalny efekt wizualny we wnętrzu zachwycał wszystkich odwiedzających. Stąd szeroka oferta marki MUSSO - bogata paleta wariantów kolorystycznych, wykończeń oraz dostępnych wielkości pościeli, podkładów ochronnych oraz narzut i elementów dekoracyjnych. 

Nowoczesne wyposażenie hoteli - postaw na najwyższą jakość

Współczesne podejście do hotelarstwa, niezależnie od skali przedsięwzięcia, wymaga dokładności oraz przykładania wagi do detali. Wyposażenie hoteli oferowane przez MUSSO zachwyca niezrównaną trwałością. Odpowiednie zestawienie tkanin przyjaznych i bezpiecznych dla skóry (jak 100-procentowa bawełna) z wytrzymałymi materiałami syntetycznymi pozwala uzyskać tekstylia na miarę najlepszych hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Praktyczne podkłady na materace, dekoracyjne poduszki oraz trwałe narzuty, cieszące oko nieskazitelnym wyglądem to tylko niektóre z proponowanych przez markę produktów. Urządzając przestrzeń pokoju dla gości warto utrzymywać jak najwyższy standard jakości - nie zapominając rzecz jasna o dobrym guście i estetycznym wykonaniu. Wszystko to w swoich produktach oferuje marka MUSSO. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.