ING Silesia Beats 2026 wraca do Chorzowa. Wielka elektronika w TAURON Parku Śląskim
ING Silesia Beats ponownie w Chorzowie! Festiwal odbędzie się 12–13 czerwca 2026 w TAURON Parku Śląskim. Znamy pierwsze gwiazdy.
ING Silesia Beats ponownie zawita do serca regionu. Jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce odbędzie się 12–13 czerwca 2026 roku w TAURON Parku Śląskim w Chorzowie. Wydarzenie po raz kolejny objęte zostało Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Chorzów Szymona Michałka, co potwierdza jego znaczenie dla kulturalnej mapy miasta.
Chorzów stolicą elektroniki na dwa dni
Współpraca Miasta Chorzów z organizatorami festiwalu to gwarancja najwyższej jakości, światowych artystów i niepowtarzalnej atmosfery. Park Śląski w Chorzowie ponownie zamieni się w przestrzeń pełną energii, nowoczesnych brzmień i tysięcy fanów elektroniki z całej Polski i zagranicy.
Line-up, który robi wrażenie
Organizatorzy odkryli już pierwsze nazwiska, a są to artyści ze światowej czołówki:
- Timmy Trumpet – globalna gwiazda i autor hitu „Freaks”, znany z niesamowitej scenicznej energii,
- Coone – legenda hardstyle’u i twórca wytwórni Dirty Workz,
- Vini Vici – światowa czołówka psytrance, współpracująca m.in. z Arminem van Buurenem,
- Da Tweekaz – hardstyle w festiwalowym wydaniu,
- John Newman – artysta, którego hity znają miliony słuchaczy na całym świecie.
Bilety już dostępne
Trwa sprzedaż drugiej puli biletów, a zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Dwa dni, jedno miejsce i muzyka bez kompromisów – ING Silesia Beats 2026 zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku.
Chorzów po raz kolejny udowadnia, że potrafi przyciągać największe festiwale i światowe gwiazdy. A Wy – wybieracie się na ING Silesia Beats 2026? Dajcie znać w komentarzach i sprawdźcie inne artykuły kulturalne na mojchorzow.pl.




![Zima w mieście? Tylko z kulturą! TOP wydarzenia w regionie [30.01 – 05.02]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Free-7.jpg)











Dodaj komentarz