20-letnia agresorka zdemolowała chorzowską komendę. Grozi jej 10 lat więzienia! [WIDEO]

Czas czytania: 1 min.

Policyjnym dozorem została objęta 20-latka, która wpadła w szał w poczekalni chorzowskiej komendy i zaczęła niszczyć przedmioty, które się tam znajdowały.

Zniszczenie komendy i kradzież rozbójnicza w Chorzowie

W ubiegłym tygodniu do chorzowskiej komendy przyszła młoda kobieta. Pytała o siedzibę straży miejskiej. Gdy usłyszała, że budynki dzieli kilka kilometrów, swoje emocje postanowiła wyładować na stojącym obok doniczkowym kwiatku. Zaczęła również niszczyć leżący obok telefon. Jeden z policjantów uniemożliwił jej demolowanie poczekalni chorzowskiej komendy. Gdy była już w rękach patrolu prewencji, postanowiła dołożyć sobie zmartwień, znieważając interweniujących policjantów. Kobieta została zatrzymana, usłyszała zarzuty zniszczenia mienia i znieważenia mundurowych.

To jednak nie koniec. Niedługo po zwolnieniu kobiety, mundurowi otrzymali zgłoszenie o sprawczyni kradzieży rozbójniczej w jednym z chorzowskich marketów. Po przyjeździe na miejsce interwencji okazało się, że to ta sama kobieta. Grozi kara 10 lat więzienia.

Wideo

Karolina Goik
Źródło: Śląska Policja

Komentarze (4) DODAJ

Ja ,ciepała sie jak al w tytce,PAD mo wiyncyj energi jak godo
jo
Napisz jeszcze raz "po trzeźwymu", może zrozumiemy
lord
Łezka w oku sie krynci za milicjo, mieli porządne pały i wiedzieli jak ich używać
jaa
Bezstresowe wychowanie ;)
ii

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe